رسالت اصلی سازمان بهزیستی پیشگیری و توانبخشی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58116
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۵۷
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: سازمان بهزیستی در زمينه تحقق عدالت اجتماعي تشكيل شده که رسالت اصلی آن پیشگیری و توانبخشی است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی در دیدار با مدیرکل و معاونان اداره کل بهزیستی استان قزوین، اظهار کرد: فعالیت در نهادهای حمایتی و کمک به افراد نیازمند و معلول مصداق کار خیر و خداپسندانه است.

نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: سازمان بهزیستی در زمینه تحقق عدالت اجتماعی تشکیل شده است که بر این اساس با اتخاذ تدابیر و ارائه خدمات با حفظ ارزش‌ها و کرامات والای انسانی و تکیه بر مشارکت‌های مردم در جهت گسترش خدمات توانبخشی، بازپروری و پیشگیری از معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی، کمک به تامین حداقل نیازهای اساسی گروه‌های کم درآمد،حمایت های گوناگون از کودکان نیازمند و حمایت از زنان و کودکان بی سرپرست فعالیت می کند.

این مسئول تصریح کرد: وظایف سازمان بهزیستی شامل پیشگیری و توانبخشی است که این خدمات توسط معاونت های اجتماعی توانبخشی، توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد،معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال و معاونت پشتیبانی و منابع انسانی انجام می شود.

عابدینی خطاب به کارکنان اداره کل بهزیستی، گفت: در جهت رفع نیازها و مشکلات گروهی که در زمره افراد آسیب پذیر مظلوم و محروم جامعه‌اند تلاش کنند.

حسین افشار مقدم مدیرکل بهزیستی استان قزوین ابراز امیدواری کرد: با جلب حمایت‌های مردمی بخش خصوصی و مشارکت بیشتر خیرین بتوانیم کیفیت خدمات را به افراد تحت پوشش افزایش دهیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار