رسانه‌ها از ارکان مهم فرهنگ سازی در جامعه هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170508
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۳:۳۷
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سازی به عنوان یک زیربنا در رشد و اعتلای جامعه موثر است که یکی از ارکان مهم این امر رسانه‌ها هستند.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، مراسم تجلیل از خبرنگاران استان قزوین پیش از ظهر امروز در سالن استانداری قزوین برگزار شد.

داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار کرد: امروز نقش رسانه‌ها در ابعاد مختلف جامعه بی بدیل است.

وی افزود: مسائل فرهنگی از سایر موارد اقتصادی و سیاسی بسیار مهم است چراکه فرهنگ سازی به عنوان یک زیربنا در رشد و اعتلای جامعه موثر است که یکی از ارکان مهم این امر رسانه‌ها هستند.

رئیس کمیسیون اصل نود بیان کرد: با توجه به وضعیت نامناسب معیشتی، بیمه‌ای و مسکنی که وجود دارد باید گفت خبرنگاران تنها با عشق و علاقه‌ای که دارند در این مسیر فعالیت و از خودگذشتگی می‌کنند.

محمدی عنوان کرد: ما در بخش اقتصادی ضعیف عمل کردیم و میان ۲۵ کشور سند چشم انداز رتبه ۱۸ را داریم، درحالی که باید در سال ۱۴۰۴ باید رتبه اول را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید در کنار انتقاد منصفانه، راهکار هم ارائه دهند گفت: ما در کنار ضعف‌هایی که داریم شاهد پیشرفت‌های خوبی هم هستیم و عملکردهایی که دولت در کنار تنگناها دارد را باید ببینیم.

محمدی با اشاره به اینکه باید به رشد و اعتلای کشور فکر کنیم ابراز کرد: دولت با سیلی صورتش را سرخ نگه داشته اما در کنار ضعف‌ها، عملکردهایی هم داشته است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما باید در داخل کشور به فکر حل مشکلات باشیم چراکه هیچ دست معجزه آسایی برای حل مشکلات وجود ندارد و مسئولین باید برای برون رفت از بحران‌ها راهکار ارائه دهند.

این مسئول در ادامه گفت: خبرها باید جامعیت و سرعت مناسبی داشته باشد تا بتوان در عصر انفجار اطلاعات پاسخگوی نیازهای مردم باشیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار