ایران جانبی

» رسانه‌ها زبان حال مردم باشند/ برای بیان مطالبات باید مدل مطلوبی را ارائه دهیم
کد خبر: 200222
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۵:۲۱
مدیرکل صداوسیمای قزوین:
شاخص : مدیرکل صداوسیمای قزوین گفت: اگر بخواهیم در راه مردم هزینه شویم باید از مسئولین بخواهیم مشکلات مردم را حل کنند و رسانه‌ها در این مسیر باید هم‌افزایی و تعهد داشته باشند لذا باید برای بیان مطالبات مردمی مدل مطلوبی را ارائه دهیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سعید انبارلوئی در جلسه هم‌اندیشی با موضوع عملکرد رسانه‌ها در مدیریت بحران که عصر امروز در سالن جلسات صداوسیمای مرکز قزوین برگزار شد، اظهار کرد: این دهمین جلسه اتاق فکر با رسانه‌های استان است که برگزار می‌شود که باعث شده از موضوعات مطرح شده نیز در برنامه سازی‌ها  استفاده شود.

وی افزود: در جلسات سعی شده تا راهکارهای تقویت مطالبه‌گری در مردم مورد بحث و گفت‌وگو قرار گیرد چراکه پس از انقلاب اسلامی فارغ از دولت‌هایی که بودند نیز یک سرمایه اجتماعی عظیم را شاهد هستیم، که مردم هستند.

مدیرکل صداوسیمای قزوین گفت: این سرمایه اجتماعی ویژگی تاب آوری اجتماعی را دارا است که نمی‌تواند از نظر رسانه‌ها دور بماند؛ اگر تاب آوری اجتماعی مورد توجه قرار نگیرد نیز کنترل آن کار سختی خواهد بود.

انبارلوئی با بیام اینکه یکی از راه‌های نجات کشور هم‌افزایی رسانه‌ها است، ابراز کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران برمبنای دموکراسی است و وظیفه سنگین رسانه‌ها این است که باید زبان حال مردم باشیم چراکه رسانه‌ها در تصمیم سازی‌ها می‌توانند نقش آفرین باشند.

این مقام مسئول بیان کرد: نظام با مردم شناخته می‌شود و مردمداری است که می‌تواند تاب آوری اجتماعی را دوام ببخشد؛ هم‌افزایی رسانه‌ها و مهندسی انرژی‌ها برای این است که به مردم نزدیک شویم و اگر این انسجام به وجود بیاید دیگر بازخواست نخواهیم شد.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم در راه مردم هزینه شویم باید از مسئولین بخواهیم مشکلات مردم را حل کنند و رسانه‌ها در این مسیر باید هم‌افزایی و تعهد داشته باشند لذا باید برای بیان مطالبات مردمی مدل مطلوبی را ارائه دهیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار