رسایی: و اینگونه بود که عزت به پاسپورتهای ایرانی برگشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 73242
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
شاخص : شاید اگر روزی که به نماینده معرفی شده دولت يازدهم برای سازمان ملل ویزا ندادند، دولت محترم کوتاه نمی آمد، شاید اگر روزی که جان کری برای توقف کشتی یمن، تلفنی با آقای ظریف سخن گفت و نتیجه گرفت، پاسخ دندان شکن می شنید، شاید اگر...

حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرامش نوشت: شاید اگر روزی که به نماینده معرفی شده دولت یازدهم برای سازمان ملل ویزا ندادند، دولت محترم کوتاه نمی آمد، شاید اگر روزی که جان کری برای توقف کشتی یمن، تلفنی با آقای ظریف سخن گفت و نتیجه گرفت، پاسخ دندان شکن می شنید، شاید اگر… امروز اینگونه به هیات سیاسی کشورمان اهانت نمی شد و در حالی که حجاج زیادی به شهادت رسیده اند و تعداد زیادی مجروح و تعداد کثیری مفقود شده اند، اینگونه در برابر سعودی ها هم منفعل نبودیم و کاسه چه کنم چه کنم دست نمی گرفتیم.

آقای روحانی، توقع این بود که برای التیام بخشیدن به اضطراب و مصیبتی که افکار عمومی درگیر آن است، سفرتان را نیمه تمام می گذاشتید اما حالا که ماندید، همه منتظرند بشنوند از تریبون سازمان ملل چگونه از ناتوانی آل سعود در رسیدگی به میهمانان خانه خدا سخن خواهید گفت، چگونه از حقوق ملت داغدار ایران دفاع خواهید کرد و پاسخ قاطعانه ای به کارشکنی و توهین سعودی ها خواهید داد. امیدوارم همچون دو سال گذشته در برخورد با آل خبیث سعودی، دچار لکنت زبان نباشید.

لطفا حالا که مانده آید، فرصت حضور در سازمان ملل را از بین نبرید و چشم های گریان ملت داغدار ایران را با نطقی عزتمندانه التیام ببخشید. بی تردید در این صورت، نیمه تمام نگذاشتن چنین سفری برای افکار عمومی قابل پذیرش است.

لعنت بر آل خبیث سعود

رسایی: و اینگونه بود که عزت به پاسپوتهای ایرانی برگشت

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار