رسیدگی به امور جوانان نیازمند مشارکت دستگاه‌های مختلف است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 118861
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۳۲
مدیرکل ورزش و جوانان قزوین:
شاخص : مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: رسیدگی به امور جوانان و حل مشکلات آن‌ها نیاز به حضور و مشارکت مدیران دستگاه‌های مختلف دارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین شب گذشته در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که در مجموعه باغستان جهاد کشاورزی با حضور تعدادی از مدیران و معاونان دستگاه‎های اجرایی استان برگزار شد، اظهار کرد: برای رسیدگی به امور جوانان و بررسی مسائل در این حوزه نیازمند برگزاری جلسات ماهانه و منظم با خروجی مناسب هستیم.

وی با اشاره به حضور کم رنگ رسانه‌ها در جلسه افزود: متاسفانه وقتی دیده می‌شود که اصحاب رسانه در چنین جلساتی با مضمون فرهنگی حضور ندارند اینگونه برداشت می‌شود که مسائل فرهنگی در مقابل مسائل ورزشی جوانان از اهمیت و دقت کمی برخوردار است.

مشهدی آقایی بیان کرد: رسیدگی به امور جوانان و حل مشکلات آن‌ها نیاز به حضور و کمک مدیران دستگاه‌های مختلف دارد.

این مسوول یادآور شد: در هریک از دستگاه‌های اجرایی برای بحث ورزش خانواده‌های کارکنان حداقل یک درصد بودجه تخصیص داده می‌شود، اگر همین مقدار در واقعیت هزینه شود می‌تواند در زمینه سلامتی و استعدادیابی افراد نقش بسازایی ایفا کند.

وی در پایان با تشکر از حوزه معاونت ورزش استانداری و صدا وسیما اضافه کرد: ورزش و جوانان متعلق به همه دستگاه‌ها است و باید از مشارکت همه جانبه برخورار باشد زیرا که جوانان آینده سازان این کشور هستند .

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار