رسیدگی به امور مردم مهم‌ترین وظیفه مدیران است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61459
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين در جلسه با فرماندار و بخشداران بوئین زهرا، گفت: رسیدگی مستمر به امور مردم مهم‌ترین وظیفه مدیران است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در جلسه با فرماندار و بخشداران شهرستان بوئین زهرا، رسیدگی مستمر به امور مردم مهم‌ترین وظیفه مدیران دانست و گفت: قدرت تعامل با ادارات کل در سطح بخش با ادارات شهرستانی بسیار مسئله مهمی است.

استاندار قزوین با اشاره به ضرورت نظارت بر امور در سطح شهرستان و بخش ها، اظهار کرد: در حیطه نظارت بایستی فرمانداران و بخشداران به عنوان چشم و گوش دولت تلاش لازم را انجام دهند و رسیدگی به درخواست های مردم نیز از دیگر وظایف مهم در شهرستان ها و بخش های استان می باشد.

این مسئول همچنین در خصوص اشتغال‌زایی و اقتصاد پایدار در روستا، تصریح کرد: بایستی درآمدزایی در روستاها با یک مدیریت صحیح کنترل و سازماندهی شود.

روزبه خاطرنشان کرد: با مشخص شدن سهم استان قزوین از صنایع و اجرایی شدن طرح و برنامه ها با یک مدیریت مناسب،عمران و آبادی استان عملی می‌شود.

وی در انتها بر اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام در مناطق شهرستان و بخش ها تأکید کرد و افزود: تا زمانی که پروژه های نیمه تمام به اتمام نرسیده اند نباید پروژه های جدید شروع شوند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار