ایران جانبی

» رسیدگی به بیش از ۶۷۰ پرونده در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان
کد خبر: 190270
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱:۵۷
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین خبرداد:
شاخص : مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از رسیدگی به بیش از 670 پرونده در طرح ضیافت ماه مبارک رمضان خبر داد.

محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تدابیر خاصی که از قبل برای نظارت بر بازار استان قزوین اندیشیده شده بود به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این راستا بیش از ۸۰۰ مورد بازرسی و ۷۹ اکیپ گشت مشترک متشکل از رئیس شعبه تعزیرات حکومتی، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، نماینده اجرای احکام و نماینده‌های مراکز بهداشت و سایر دستگاه‌های ذی ربط، بازرسی و نظارت ویژه‌ای را به طور گسترده در سطح استان آغاز کردند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین اضافه کرد: بیشترین بازرسی‌ها از قنادی‌ها(مراکز عرضه زولبیا و بامیه)،حلیم و آش، پزندگی‌ها و همچنین رستوران‌ها و مراکز بین راهی انجام شد.

احمدی گفت: در مجموع ۶۰۹ پرونده صنفی، ۴۳پرونده قاچاق و ۲۵ پرونده در خصوص پرونده‌های تخلفات بهداشتی تشکیل و رسیدگی شد.

وی تاکید کرد:با برخی از واحدهای صنفی که تخلفات بهداشتی زیادی داشتند بلافاصله و باقید فوریت برخورد قانونی شد.

احمدی اضافه کرد: همچنین برگزاری جلسات با دستگاه‌های متولی تنظیم بازار، استقرار شعبه ویژه رسیدگی در نمایشگاه طرح ضیافت و اختصاص شعبه ویژه جهت رسیدگی به پرونده‌های مهم طرح ضیافت خارج از نوبت از جمله اقدامات شایان ذکر در این ماه مبارک بود.

مدیر کل تعزیرات حکومتی با بیان اینکه رسیدگی به میزان محکومیت واحدهای متخلف تاکنون بیش از ۲ میلیاردو ۸۷۰ میلیون ریال بوده است، عنوان کرد: این بازرسی‌ها تا پایان ماه مبارک رمضان به طور ویژه در دستور کار تعزیرات حکومتی استان قزوین قرار داشت.

وی در پایان گفت: بعد از ماه مبارک رمضان نیز به فراخور وضعیت و موضوعات ابلاغی، گشت‌های مشترکی با سازمان‌های متولی امر بازرسی توسط تعزیرات حکومتی در سطح استان به صورت مستمر برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار