رسیدگی به بیش از ۹۰۰ پرونده در یک ماهه اخیر/ قاچاق لباس در صدر تخلفات قرار دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 164582
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین عنوان کرد
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با بیان اینکه به 902 پرونده در اردیبهشت ماه رسیدگی شده است گفت: قاچاق لباس رتبه اول تخلفات را در استان به خود اختصاص داده.

محمود احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به ارزیابی عملکرد اداره کل تعزیرات در اردیبهشت ماه سال ۹۷ اظهار کرد: به طور کلی۸۲۳ پرونده در حوزه کالا و خدمات صنفی در این اداره مختومه شد و میزان عملکرد در این حوزه به ۹۵ درصد می‌رسد.

وی با بیان اینکه ۳۱ پرونده قاچاق کالا و ارز در یک ماهه اخیر مختومه شد، گفت: در رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا و ارز ۹۸درصد عملکرد داشتیم.

این مسئول ادامه داد: در حوزه پرونده‌های ویژه بهداشت، دارو و درمان نیز ۴۸ پرونده با ۹۶درصد عملکرد مختومه شد.

متخلفین به بیش از ۴میلیارد ریال محکوم شدند

احمدی با بیان اینکه به ۹۰۲ پرونده در اردیبهشت ماه رسیدگی شده است تشریح کرد: به طور کلی مبلغ ریالی محکومیت در رای همه حوزه‌ها به بیش از ۴میلیاردو پانصدو چهل میلیون ریال می‌رسد.

وی یادآور شد: طی بررسی‌های انجام شده در اردیبهشت‌ماه سال جاری قاچاق لباس رتبه اول قاچاق را در استان به خود اختصاص داده و قاچاق دخانیات و آرایشی و بهداشتی در رتبه‌های بعدی قرار دارد.

تعزیرات حکومتی استان قزوین دارای دو شعبه در شهرستان‌های تاکستان و بوئین‌زهرا است و همچنین دارای ۵ شعبه بدوی، یک شعبه تجدید نظر هیات و یک شعبه هیات می‌باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار