رسیدگی به شکایات مردمی در اسرع وقت/ با تاکسیرانان متخلف به شدت برخورد می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80781
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تاکید کرد:
شاخص : سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با بیان اینکه با تاکسیرانان متخلف به شدت برخورد خواهد شد، تصریح کرد: رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان در اسرع وقت یکی از وظایف مهم این سازمان به شمار می رود.

به گزارش شاخص نیوز ، عبدالعلی دربندی زاده سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان در اسرع وقت یکی از وظایف مهم سازمان به شمار می رود و به منظور افزایش سرعت رسیدگی به این امر از توانمندترین نیروهای سازمان در واحد رسیدگی به شکایات استفاده کرده ایم.

وی عنوان کرد: رسیدگی به شکایات رسیده به سازمان به صورت روزانه انجام می شود و هدف از این اقدام ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات به شهروندان محترم است.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین با بیان اینکه با تاکسیرانان متخلف به شدت برخورد خواهد شد، تصریح کرد: از مجموع شکایات رسیده به سازمان در مهرماه سال جاری ۲۹ مورد حضوری، ۱۵ مورد تلفنی و ۱۵ مورد نیز پیامکی بود.

دربندی زاده با اشاره به عمده‌ترین تخلفات تاکسیرانان در فروردین ماه سال جاری که از گزارشات مردمی احصاء شده است، گفت: عمده شکایات صورت گرفته از سوی شهروندان نسبت به عملکرد تاکسیرانان مربوط به دریافت کرایه اضافه و برخورد نامناسب تاکسیرانان با مسافران بود که مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی یادآور شد: از شهروندان تقاضا می شود شکایات خود را از طریق شماره تلفن ۳۳۸۴۸ داخلی ۱۱۰ و یا شماره پیام کوتاه ۳۰۰۰۷۱۳۳ و همچنین پیشنهادات و انتقادات خود در خصوص نحوه خدمات دهی سازمان تاکسیرانی را از طریق شماره تلفن۳۳۸۴۸ داخلی ۱۱۹ و۱۲۰ و یا شماره پیام کوتاه ۳۰۰۰۸۴۶۴ به روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ارائه دهند.

منبع: سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین

پایان پیام/۱۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار