کمک 8 میلیارد ریالی خیران به مددجویان کمیته امداد استان
کد خبر: 111218
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۳۳
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با اشاره به رشد 30 درصدی مشارکت خیران قزوینی درطرح مفتاح‌الجنه گفت: خیران و نیکوکاران سال گذشته 8 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد استان کمک کردند.

هدایت صفری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام اینکه کمک‌های خیران طرح مفتا‌ح‌ الجنه در چهار ماه نخست امسال ۳۰ درصد رشد داشته است، عنوان کرد: برقراری ارتباط عاطفی، بررسی مشکلات به ویژه معیشتی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد از اهداف اجرای طرح مفتاح‌الجنه است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در اجرای طرح مفتاح‌الجنه مسئولان و خیران از نزدیک به صورت چهره به چهره با خانواده‌های مستضعف دیدار می کنند.

این مسئول ادامه داد: خیران از نزدیک درجریان روند زندگی آن‌ها قرار می‌گیرند و کمک‌های نوع‌ دوستانه و خیرخواهانه خود را به آن‌ها اهدا می‌کنند.

صفری با تاکید بر اینکه یکی از برنامه ها و رویکردهای جدی کمیته امداد امام خمینی (ره) تلاش برای پیوند اغنیاء و فقراست، تصریح کرد: کمیته امداد برای رسیدن به هدف والای خود طرح های مختلفی را برای ایجاد بستر خدمت به نیازمندان طراحی کرده است که یکی از این طرح ها، طرح مفتاح الجنه است.

وی با بیان اینکه اهدای کمک‌های مالی خیران و نیکوکاران به نیازمندان از دیگر برکات اجرای طرح مفتاح‌الجنه است، افزود: خیران و نیکوکاران سال گذشته هشت میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد کمک کردند.

هم اکنون ۴۷ هزار نفر به صورت مستمر و ۴۰ هزار نفر نیز به صورت موردی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی استان قزوین هستند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار