رشد ۶۰درصدی کمک‌های حامیان به فرزندان ایتام و محسنین در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175568
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۰۱
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد قزوین عنوان کرد
شاخص : معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد قزوین گفت: کمک‌های حامیان استان قزوین طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در شش ماهه نخست امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل 60 درصد رشد داشته است.

فرزاد فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه نگاه حامیان طرح اکرام ایتام به فرزندان معنوی خود تقویت شده و میزان کمک‌های پرداختی آن‌ها افزایش قابل توجه‌ای یافته است، اظهار کرد: طی شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۲۰ هزار حامی نیکوکار حمایت از چهار هزار و ۶۲۶ ایتام و محسنین را عهده داشتند و کمک ماهیانه آنها به طور متوسط ۴۹ هزار و ۹۰۰ تومان بوده است که به حساب ایتام تحت حمایت آنها واریز شده است.

وی افزود: طی شش ماهه نخست سال جاری حامیان طرح اکرام ایتام مبلغ شش میلیارد و ۱۳۸ میلیون تومان به فرزندان طرح ایتام و محسنین کمک کردند که به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد ۶۰ درصدی داشته است.

معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان قزوین با اعلام اینکه ۵۱ درصد حامیان زن و ۴۹ درصد حامیان آقا هستند، گفت: از این تعداد حامی ۸۵ درصد بومی و ۱۵ درصد غیربومی هستند.

این مسئول گفت: سرانه کمک به فرزندان ایتام ماهیانه حداقل ۲۵۰ هزار تومان است بوده که خیران، نیکوکاران و هم استانی‌ها می‌توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه از فیوضات معنوی آن برخوردارشوند.


فرهادی در پایان یادآورشد: متقاضیان مشارکت در این طرح به منظور آشنایی و ثبت نام می‌توانند با شماره ۰۲۸۳۳۳۷۹۵۰۰ تماس گرفته و یا از طریق سامانه # ۰۲۸*۸۸۷۷* در طرح‌های مختلف مشارکت کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار