تولید کالاهای بی‌کیفیت ثروت‌های ملی را هدر می‌دهد/ سازمان استاندارد قاطعانه با تخلفات برخورد کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158532
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۴۴
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: وقتی یک خودرو و یا ساختمان بی کیفیت در کشور ساخته می‌شود که جان مردم را به خطر می‌اندازد درواقع ثروت ملی را هدر داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل استاندارد قزوین کهدر سالن اجتماعات استانداری برگزار شد ضمن تشکر از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: پروژه‌های خوبی در ایام دهه فجر در استان قزوین توسط دستگاه‌های مختلف به بهره برداری رسید.

وی افزود: قزوین یک استان صنعتی، کشاورزی و گردشگری است که حوزه استاندارد در آن توسعه بیشتری دارد که باید توجه ویژه‌ای به این بخش ایجاد شود.

استاندار قزوین در ادامه  با بیان اینکه رعایت استاندارد ریشه در باورهای دینی دارد گفت: در دین اسلام سفارش شده که نباید به اموال و جان مردم آسیبی برسد و درواقع رعایت استاندارد نیز بر پایه آموزه‌های دینی ما است.

زاهدی عنوان کرد: تحقق زندگی ایرانی اسلامی به رعایت استانداردهای لازم در زندگی برمی‌گردد چراکه برای داشتن یک زندگی سالم و همراه با آرامش و امنیت نیاز به رعایت سلامت و ایمنی کالاها و خدمات در جامعه هستیم.

این مسئول ابراز کرد: وقتی یک خودرو و یا ساختمان بی کیفیت در کشور ساخته می‌شود که جان مردم را به خطر می‌اندازد درواقع ثروت ملی را هدر داده‌ایم.

وی با بیان اینکه کار اصلی سازمان استاندارد تعیین مقررات و نظارت بر اجرای قوانین است افزود: وظیفه سازمان ملی استاندارد بسیار خطیر است چراکه حفظ سلامت مردم را بر عهده دارد.

زاهدی تصریح کرد: اگر همکاری خوبی بین دستگاه‌های متولی درحوزه استاندارد، دستگاه‌های اجرایی و مردم نباشد نتیجه مطلوبی نخواهیم داشت و به سبک زندگی ایرانی اسلامی نخواهیم رسید.

استاندار قزوین در پایان با تاکید بر اینکه ناید با بی‌توجهی به قوانین استاندارد به اموال و جان مردم آسیب برسد، گفت: آقای طاهری مدیر توانمدی در اداره استاندار استان قزوین بودند که صادقانه در انجام وظایف خود، تلاش می‌کردند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار