رفع مشکلات فروش کالای ایرانی در بازار ضروری است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161496
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
معاون اقتصادی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: زمانی که فروش کالای ایرانی در بازار مشکلی نداشته باشد، رونق تولید و اشتغال هم ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات به واحد‌های تولیدی گفت : روند پرداخت تسهیلات بهین یاب تا ابلاغ دستورالعمل جدید به شیوه سال قبل است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین تصریح کرد: زمانی که فروش کالای ایرانی در بازار مشکلی نداشته باشد، رونق تولید و اشتغال هم ایجاد خواهد شد.

این مسوول یادآور شد: دولت برای رفع بیکاری و اشتغال جوانان برنامه ریزی کرده و براساس آن مدیران دستگاه های اجرایی باید تولید و اشتغال را در اولویت برنامه کاری خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: راستی آزمایی با مدیریت فرمانداران پیگیری شود و علاوه بر آسیب شناسی، نقاط ضعف و قوت بررسی و اعلام شود.

پرزحمت رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان هم در این جلسه با ارائه گزارشی از روند پرداخت تسهیلات بهین یاب در سال گذشته گفت: از ابتدای طرح بهین یاب تاکنون در استان به ۹۸۶ واحد به مبلغ ۷۷۳ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد.

وی خاطرنشان کرد: طرح بهین یاب به منظور رونق تولید و ایجاد اشتغال از سال۹۵ آغاز و تسهیلات طرح رونق تولید با حمایت دولت و با مشارکت بانک‌ها صورت می گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار