رفع موانع تولید داخلی و چرخیدن چرخ اقتصاد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61804
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
استاندار قزوین تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین گفت: با درک وضعیت فعلی حوزه اقتصاد و تولید در کشور بسیاری از موانع برداشته شود و باید طرفدار تولید و چرخیدن چرخ اقتصاد باشیم.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، مرتضی روزبه در جلسه ستاد تسهیل سرمایه گذاری استان، اظهار کرد: درک وضعیت فعلی حوزه اقتصاد و تولید در کشور سبب خواهد شد بسیاری از موانع برداشته شود و ما باید طرفدار تولید و چرخیدن چرخ اقتصاد باشیم زیرا تولید کنندگان فعلی با شرایط سختی مواجه هستند و اگر تقویت نشوند مشکل بیکاری حل نخواهد شد.

استاندار قزوین ادامه داد: تلاش ما حل مشکلات بین سرمایه گذاران بخش خصوصی و دولتی است که با تعامل بیشتر امکان پذیر خواهد بود.

این مسئول واردات بی رویه و قاچاق کالا را از موانع مهم بر سر راه تولید داخل اعلام کرد و افزود: دستگاه‌های مسئول در این خصوص باید نقش فعالتری داشته باشند.

روزبه همچنین سیاست دولت را حمایت از صادرات اعلام و تصریح کرد: تولید کنندگان هم برای موفقیت در این خصوص باید برای بالابردن کیفیت محصول خود بیش از پیش تلاش کنند.

وی در ادامه افزود: تقویت صادرات، حفظ محیط زیست، تولیدات مناسب و مرغوب از موارد مهی است که بایستی صنایع به آن توجه داشته باشند.

در این جلسه مدیران عامل برخی از شرکت ها و واحدهای تولیدی استان به بیان مشکلات و موانع واحد های خود پرداختند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار