رقابت 36 تیم از 12 کشور جهان در مسابقات رباتیک آزاد ایران
کد خبر: 98811
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
از امروز آغاز مي‌شود؛
شاخص : رئیس کمیته ملی ربوکاپ آزاد ایران گفت: امروز 36 تیم از 12 کشور جهان در مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران با هم رقابت مي‌كنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی موسی‌خانی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران به همت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اظهار کرد: این مسابقه ها در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی در ۲۵ لیگ ربوکاپ ۱۷ تا ۲۰ فروردین در ۲ سالن محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می‌شود.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ آزاد ایران اعلام کرد: ۳۶ تیم از ۱۲ کشور جهان در این مسابقات با هم رقابت می‌کنند و ۶۲۵ تیم برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کرده بودند.

این مسئول با بیان اینکه این مسابقات از سال ۸۵ هر ساله به طور مستمر برگزار می‌شود، افزود: در این دوره از مسابقات دکتر فرانک ونداستارپن، دانشیار علوم کامپیوتر دانشگاه هلند حضور خواهد داشت.

موسی‌خانی عنوان کرد: بخش دانش آموزی شامل لیگ ربات‌های فوتبالیست یک به یک، دو به دو، نمایشی و امدادگر و بخش دانشجویی شامل لیگ انسان نما، نائو، ربات فوتبالیست سایز متوسط، کوچک و استاندارد، ربات امدادگر، شبیه ساز عامل امداد، دو بعدی و سه بعدی، واقعیت ترکیبی، ربات پرنده و ربات زیردریایی است.

وی در ادامه افزود: بخش atwork و ربات های پرنده و زمینی در بخش ربات های امدادگر امسال به رقابت ها افزوده شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار