آغاز زمان رسمی تبلیغات انتخاباتی مجلس از امروز/ رقابت ۷۹ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استان قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93077
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
اعلام اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده استان قزوین
شاخص : دبیر ستاد انتخابات قزوین گفت: 79 نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سه حوزه انتخابیه استان مورد تایید نهایی شورای نگهبان قرار گرفتند.

شاخص نیوز : فرامرز مرادی دبیر ستاد انتخابات قزوین در گفتگو با خبرنگاران گفت: در حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز که ۹۷ نفر داوطلب ورود به مجلس شورای اسلامی بودند که در نهایت ۴۴ نفر مورد تایید نهایی قرار گرفتند.
وی اضافه کرد: در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج نیز که ۳۴ نفر ثبت نام کننده داشت در نهایت ۲۰ نامزد و در حوزه انتخابیه تاکستان هم که ۲۲ نفر نام نویسی کرده بودند در نهایت ۱۵ نامزد مورد تایید نهایی قرار گرفتند.
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین یادآور شد: انتخابات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه) به بعد به مدت یک هفته آغاز می شود.
در مرحله قبلی شورای نگهبان صلاحبت ۴۶ نفر را در حوزه انتخابیه قزوین-آبیک و البرز، ۲۱ نفر بوئین زهرا و آوج و تاکستان ۱۶ نفر را تایید کرده بود.
استان قزوین در مجلس شورای اسلامی دارای چهار کرسی نمایندگی است که دو کرسی متعلق به حوزه انتخابیه قزوین-آبیک و البرز بوده و حوزه های بوئین زهرا-آوج و تاکستان نیز هرکدام یک کرسی را به خود اختصاص داده اند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود.

اسامی نامزدهای نهایی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قزوین-آبیک-البرز به ترتیب حروف الفبا:
۱- سید موسی آصف الحسینی
۲- امیرعباس آقایی
۳- سجاد اسدی
۴- مرتضی اطلس باف
۵- احمد البرزی ورکی
۶- محمد مهدی الله وردی ها
۷- مهدی اللهیاری
۸- مهرزاد بهرامی زیارانی
۹- ایرج بهروزی راد
۱۰- مریم پورعینی
۱۱- حسین پوریوسفی
۱۲- کریم تفضلی
۱۳- علی تیموری
۱۴- احمد جعفری
۱۵- احمد علی جعفری
۱۶- حسین جنتی ها
۱۷- شکرالله چگینی
۱۸- ملیجه اظعم حاج هاشم خانی
۱۹- محمد نبی حسنی پور
۲۰- سید مرتضی حسینی
۲۱- معصومه خواجه حق وردی
۲۲- بتول ربیعی
۲۳- صدیقه ربیعی
۲۴- محمد ابراهیم رحمت آبادی
۲۵- تقی رشوند
۲۶- سیده حمیده زرآبادی
۲۷- یاسر سبحانی فرد
۲۸- رضا سعیدی
۲۹- لطف الله سیاهکالی مرادی
۳۰- حمید شالی
۳۱- ابوالحسن شیرمحمدی
۳۲- نادر شیروان
۳۳- مسعود طالبی
۳۴- شکرالله طاهری
۳۵- علی طاهری متین
۳۶- میرزا عباسی
۳۷- علی فلاح
۳۸- فاطمه محمدبیگی
۳۹- داوود محمدی
۴۰- علی مضطرب نیا اباتری
۴۱- محمد ملائی
۴۲- حسین ملائی دهشالی
۴۳- عطاالله میرخوند چگینی
۴۴- اصغر همتی

اسامی نامزدهای نهایی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج به ترتیب حروف الفبا:
۱- محسن آقا علیخانی
۲- محمد جواد اسدی فرد
۳- محمد امیری
۴- روح الله بابایی صالح
۵- مجید درویش حسینی
۶- لیلا رسولی
۷- علیرضا زمانی خرقانی
۸- رضا شاه محمدی گلرخ
۹- مهین طهماسبی
۱۰- روح الله عباسپور
۱۱- محمد ابراهیم عسگری
۱۲- علی اصغر عشرتی
۱۳- اکبر علی وردی لو
۱۴- محمدرضا گنجی
۱۵- بهمن لامعی رامندی
۱۶- حسین محمدرضایی
۱۷- رضا محمدرضایی
۱۸- علی اصغر مولایی
۱۹- داوود میرزاحسینی
۲۰- مردعلی نوروزی

اسامی نامزدهای نهایی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تاکستان به حروف الفبا:
۱- سیده ندا ابراهیمی
۲- خیرالله بیگدلو
۳- عباس حاجی نصیری
۴- احمد علی رحمانی
۵- رجب رحمانی
۶- ماریا رحمانی
۷- مهران رجمانی
۸- مهدی رحمنی
۹- بهمن طاهرخانی
۱۰- جمشید طاهرخانی
۱۱- صفرعلی طاهری
۱۲- مهرزاد علی محمدی
۱۳- زهرا مهدی بیگی
۱۴- مرتضی نوری
۱۵- حسین ورسه

منبع : ایرنا

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار