روایت یک خواهر شهید مدافع حرم از تاثیر پایتخت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161680
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱:۲۱
شاخص : خواهر شهید مدافع حرم محمد زهره‌وند گفت: وقتی سریال پایتخت را مشاهده کردم یک‌ بار دیگر به برادرم افتخار کردم که جان خود را فدای حضرت زینب (س) کرد و متوجه شدم اگر مدافعان حرم نبودند معلوم نبود چه بلایی بر سر زنان دختران و ایران زمین می‌آمد.

به گزارش شاخص نیوز؛ سارا زهره‌وند اظهار کرد: وقتی سکانس‌های آخر فیلم پایتخت را مشاهده کردم متوجه شدم که اگر مدافعان حرم نبودند قطعاً اثری از امنیت، نشاط، شادی، آرامش برای هیچ‌یک از افراد نبود.

به گزارش فارس، وی افزود: مدافعان حرم رفتند تا در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و از جان، مال و خانواده خود گذشتند تا ما در امان باشیم.

خواهر شهید مدافع حرم محمد زهره‌وند تصریح کرد: اگر مدافعان حرم نبودند باید هر دقیقه استرس‌های زیادی را تحمل می‌کردیم، ما دیشب با چشمان خود دیدیم که نیت مدافعان حرم خالصانه بوده است و آنها برای اسم‌ و رسم و پول به دفاع از حرم نرفته‌اند.

زهره‌وند ادامه داد: چه کسی می‌تواند از دختر سه‌ ساله‌ خود به خاطر پول بگذرد، دیشب در فیلم پایتخت ترس و استرسی که در چشمان بازیگران بود نشان داد که جان مهم‌تر از پول است، اما مدافعان حرم جان خود را در راه خدا دادند و برای عمه سادات فدایی شدند.

وی بیان کرد: وقتی سریال پایتخت را مشاهده کردم یک‌ بار دیگر به برادرم افتخار کردم که جان خود را فدای حضرت زینب (س) کرد و متوجه شدم اگر مدافعان حرم نبودند معلوم نبود چه بلایی بر سر زنان دختران و ایران زمین می‌آمد، مدافعان حرم به لعنت‌شدگان خدا اجازه ندادند که به ناموس ایران و ایرانی چپ نگاه کنند.

خواهر شهید مدافع حرم محمد زهره‌وند ادامه داد: کاش آنهایی که می‌گفتند مدافعان حرم برای پول رفته‌اند این قسمت‌ها را تماشا می‌کردند و خودشان را یک‌ لحظه جای اسیرشدگان می‌گذاشتند تا ببیند می‌توانستند برای پول جان خود را فدا کنند.

زهره‌وند مطرح کرد: باید همیشه پاسدار خون شهدا باشیم و این را بدانیم که اسلام به‌ راحتی به دست نیامده است، اسلام فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است و از همه خواستارم تا همیشه پشتیبان انقلاب بمانند.

 

منبع: صراط

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار