روحیه انقلابی و استکبارستیزی معیار اصلی انتخاب کاندیداها/ تعجیل در اجرای برجام برای انتخابات است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89531
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۴:۱۴
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با بیان اینکه باید به افرادی رای دهیم که روحیه انقلابی داشته باشند،تاکید کرد:بعضی از عوامل داخلی و خارجی در اجرای برجام عجله خاصی دارند، احساس می‌شود این شتاب برای دستیابی به نتیجه‌ای خاص در انتخابات است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز، آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به ولادت امام حسن عسگری (ع) اظهار کرد: از آنجا که این امام بزرگوار بیشتر عمر خود را در زندان به سر بردند و زمینه ساز عصر غیبت بودند چرا که مردم به سختی و از طریق واسطه به مسائل فقهی و شرعی دسترسی پیدا می کردند.

وی افزود: زندگینامه امام حسن عسگری(ع) باید آموزه‌ای برای مردم این زمان باشد که در دوران غیبت امامشان، در مسائل فقهی، شرعی، سیاسی و فرهنگی پیرو رهبر و نایب امام زمان(عج) باشند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پیشتاز پیروی از امامت و ولایت است، گفت: شهید سیدمجتبی نواب صفوی و یارانش در مقابل ظلم بی تفاوت نبوده و تقوای الهی، آنها را به میدان مبارزه و شهادت کشاند.

عابدینی با اشاره به فرار خفت‌بار و ننگین شاه پهلوی از کشور، خاطرنشان کرد: تمام سیاستمداران کشور و دنیا باید از سرنوشت شاه معدوم که نهایت نوکری را در حق آمریکا تمام کرد، عبرت بگیرند.

وی با بیان اینکه اجرای برجام در پیش رو است، تاکید کرد: افرادی که سیمان به قلب تپنده رآکتور آب سنگین اراک تزریق می کنند از دل ملت ایران، شهدا و به خصوص شهدای هسته ای و خانواده آنها بی خبر هستند.

نماینده ولی فقیه در قزوین ابراز کرد: بعضی از عوامل داخلی و خارجی در اجرای برجام عجله و شتاب خاصی دارند، احساس می شود این عجله برای دستیابی به نتیجه ای خاص در انتخابات است.

وی هشدار داد: با نزدیک شدن به زمان انتخابات، آمریکا تمام توان خود را برای نفوذ و روی کار آوردن دست نشانده‌های خود در مجلس ، مدیریت و جهت دهی اهدافش به کار بسته است.

عابدینی با بیان اینکه باید به افرادی رای دهیم که روحیه انقلابی داشته باشند، یادآوری کرد: برخورداری از روحیه انقلابی و استکبارستیزی از معیارهای اصلی انتخاب کاندیداها است و لازم است مردم شریف ایران اسلامی در انتخاب نماینده خود دقت بیشتری داشته باشند.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: کاندیداها باید صداقت و ایمان داشته و وعده های دروغ به مردم ندهند و قوانین و مقررات را رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: در شرایط انتخابات و پسا تحریم وظیفه ملت ایران حفظ دین، اقتدار، عزت و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به دستگیری متجاوزان به آبهای سرزمینی ایران و تقدیر از اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: افتخار دیگری برای جمهوری اسلامی ایران در برابر ابر قدرت‌ها رقم خورد و در عین حال حیله و نیرنگ آمریکا برای چندمین بار به نمایش گذاشته شد.

عابدینی در پایان با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان قزوین، گفت: امید است ۲۴مین اجلاس سراسری نماز با تلاش هر چه بیشتر مردم و مسئولین به بهترین شکل برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار