Iranjb.ir

روحیه انقلابی و استکبارستیزی معیار اصلی انتخاب کاندیداها/ تعجیل در اجرای برجام برای انتخابات است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 89531
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۴:۱۴
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با بیان اینکه باید به افرادی رای دهیم که روحیه انقلابی داشته باشند،تاکید کرد:بعضی از عوامل داخلی و خارجی در اجرای برجام عجله خاصی دارند، احساس می‌شود این شتاب برای دستیابی به نتیجه‌ای خاص در انتخابات است.
۸۱۸۸۹۷۴۶-۷۰۳۹۴۴۴۵

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص‌نیوز، آیت الله عبدالکریم عابدینی امام جمعه قزوین در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به ولادت امام حسن عسگری (ع) اظهار کرد: از آنجا که این امام بزرگوار بیشتر عمر خود را در زندان به سر بردند و زمینه ساز عصر غیبت بودند چرا که مردم به سختی و از طریق واسطه به مسائل فقهی و شرعی دسترسی پیدا می کردند.

وی افزود: زندگینامه امام حسن عسگری(ع) باید آموزه‌ای برای مردم این زمان باشد که در دوران غیبت امامشان، در مسائل فقهی، شرعی، سیاسی و فرهنگی پیرو رهبر و نایب امام زمان(عج) باشند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران پیشتاز پیروی از امامت و ولایت است، گفت: شهید سیدمجتبی نواب صفوی و یارانش در مقابل ظلم بی تفاوت نبوده و تقوای الهی، آنها را به میدان مبارزه و شهادت کشاند.

عابدینی با اشاره به فرار خفت‌بار و ننگین شاه پهلوی از کشور، خاطرنشان کرد: تمام سیاستمداران کشور و دنیا باید از سرنوشت شاه معدوم که نهایت نوکری را در حق آمریکا تمام کرد، عبرت بگیرند.

وی با بیان اینکه اجرای برجام در پیش رو است، تاکید کرد: افرادی که سیمان به قلب تپنده رآکتور آب سنگین اراک تزریق می کنند از دل ملت ایران، شهدا و به خصوص شهدای هسته ای و خانواده آنها بی خبر هستند.

نماینده ولی فقیه در قزوین ابراز کرد: بعضی از عوامل داخلی و خارجی در اجرای برجام عجله و شتاب خاصی دارند، احساس می شود این عجله برای دستیابی به نتیجه ای خاص در انتخابات است.

وی هشدار داد: با نزدیک شدن به زمان انتخابات، آمریکا تمام توان خود را برای نفوذ و روی کار آوردن دست نشانده‌های خود در مجلس ، مدیریت و جهت دهی اهدافش به کار بسته است.

عابدینی با بیان اینکه باید به افرادی رای دهیم که روحیه انقلابی داشته باشند، یادآوری کرد: برخورداری از روحیه انقلابی و استکبارستیزی از معیارهای اصلی انتخاب کاندیداها است و لازم است مردم شریف ایران اسلامی در انتخاب نماینده خود دقت بیشتری داشته باشند.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: کاندیداها باید صداقت و ایمان داشته و وعده های دروغ به مردم ندهند و قوانین و مقررات را رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: در شرایط انتخابات و پسا تحریم وظیفه ملت ایران حفظ دین، اقتدار، عزت و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به دستگیری متجاوزان به آبهای سرزمینی ایران و تقدیر از اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: افتخار دیگری برای جمهوری اسلامی ایران در برابر ابر قدرت‌ها رقم خورد و در عین حال حیله و نیرنگ آمریکا برای چندمین بار به نمایش گذاشته شد.

عابدینی در پایان با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان قزوین، گفت: امید است ۲۴مین اجلاس سراسری نماز با تلاش هر چه بیشتر مردم و مسئولین به بهترین شکل برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار