روزانه ۱۲ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائرین اربعین حسینی اعزام می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149068
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
مديرعامل پايانه‌های مسافربری قزوين:
شاخص : مديرعامل سازمان پايانه‌های مسافربری شهرداری قزوين گفت: برای جابجایی زائران اربعین حسینی روزانه 12 دستگاه اتوبوس از پایانه آزادگان قزوین به سوی مرزهای مشخص شده اعزام می‌شود

به گزارش شاخص نیوز؛ علی محمدحسینی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با اشاره به اربعین حسینی گفت: برای جابجایی زائران اربعین حسینی روزانه ۱۲ دستگاه اتوبوس از پایانه آزادگان قزوین به سوی مرزهای مشخص شده اعزام می‌شود که در مجموع ۲۲۸ دستگاه اتوبوس از این پایانه مسؤولیت جابجایی زائران را برعهده دارد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین یادآور شد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی سال جاری نظارت بیشتری جهت اعزام زائران اربعین صورت می‌گیرد تا زائران در هنگام سفر با مشکل خاصی روبه‌رو نشوند.

محمدحسینی مطرح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و طبق مصوبه انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری استان قزوین هزینه رفت و برگشت هر زائر در مجموع ۱۶۰ هزار تومان است که امیدواریم رانندگان به این مصوبه عمل کرده و سوءاستفاده نکنند.

این مسؤول تصریح کرد: ایجاد آرامش و فراهم کردن شرایط مناسب برای شهروندان و مسافران از دیگر نکاتی که سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین به آن توجه ویژه‌ای دارد و امیدواریم رانندگان با عوامل این سازمان همکاری‌های لازم را جهت اعزام زائران حسینی انجام دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار