ایران جانبی

» روزبازارهای استان قزوین بازگشایی می‌شود
کد خبر: 206960
تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
شاخص : رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین گفت: روزبازارها می توانند مجددا به فعالیت خود با رعایت اصول بهداشتی ادامه دهند.

وحید مقدم سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال گذشته، به دستور کارگروه سلامت شهرداری قزوین، روزبازارهای تحت نظارت شهرداری، تعطیل شد.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری با اعلام اینکه رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در فعالیت این بازارها الزامی است، افزود: بازگشایی روزبازارها با تاکید بر ضدعفونی محل های استقرار این روزبازارها توسط شهرداری، قبل از فعالیت دستفروشان، انجام می‌‎شود.

مقدم سلیمی با اشاره به این که فعالیت دستفروشان به نسبت پیش از شیوع کرونا بسیار کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: بیشتر دستفروشان با توجه به اخطارها و هشدارهای بهداشتی، جانب احتیاط را رعایت و از فعالیت خودداری کرده اند.

سرپرست معاونت خدمات شهری با درخواست از مردم برای رعایت فاصله اجتماعی و شرایط بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع کرونا، گفت: براساس تصمیم ستاد پیشگیری از کرونا در استان قزوین، تمامی بازارچه‌ها و روزبازارهای محلی این شهر از 14 اسفندماه سال گذشته تعطیل اعلام شده بود که با این مصوبه می توانند مجددا به فعالیت خود با رعایت اصول بهداشتی ادامه دهند.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار