روزبه گزینه مناسبی برای اجرای سیاست اعتدالی دولت/ تغییر استاندار قزوین در زمان مناسبی انجام نشد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 82074
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
عضو شورای شهر قزوین تاکید کرد:
شاخص : عضو شورای شهر قزوین با بیان اینکه مرتضی روزبه گزینه مناسبی برای اجرای سیاست اعتدالی دولت بود اظهار کرد: با توجه به نزدیکی ایام انتخابات تغییر استاندار قزوین در زمان مناسبی انجام نشد.

فرج اله فصیحی رامندی عضو شورای شهر قزوین در گفتگو با خبرنگار سیاسی شاخص، در خصوص تعویض استاندار قزوین بیان کرد: یکی از سیاست های دولت تغییر استاندار در استان‌ها است اما با توجه به نزدیکی ایام انتخابات زمان مناسبی برای این تغییر نبود.

وی با بیان اینکه مرتضی روزبه گزینه مناسبی برای اجرای سیاست اعتدال دولت بود اظهار کرد: در شرایط رکود اقتصادی کشور اقدامات قابل توجهی در این حوزه از وی شاهد بودیم و فعالیت های مثبتی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی توسط وی انجام شد.

عضو شورای شهر قزوین در خصوص تعاملات شوراها با استاندار تصریح کرد: روزبه از جمله استاندارانی بود که بیشترین جلسات را در زمینه مشکلات شهری با شوراها برگزار می‌کرد و نهایت همکاری را برای رفع موانع داشت.

این مسئول با اشاره به این که از مهمترین مسئولیت‌های استاندار ایجاد هماهنگی و حفظ انسجام مدیران شهری است افزود: علی‌رغم این که همکاری‌های مطلوبی از سوی برخی جریانات سیاسی با استاندار صورت نمی‌گرفت اما توانست هماهنگی لازم را بین مدیران استان ایجاد کند.

فصیحی رامندی در خصوص تغییر استاندار در زمان نزدیک به انتخابات گفت: تعویض استاندار در این فصل نگاه مردم را به سمتی خواهد برد که دولت برای هموار کردن راه و دستیابی به سیاست‌های خود، دست به چنین کاری زده است.

وی با اشاره به هوشیار بودن مردم، ادامه داد: برداشت دیگر از این مسئله این است که دولت با این اقدامات قصد تاثیرگذاری بر مجلس و مجلس خبرگان را دارد.

عضو شورای شهر قزوین با بیان اینکه نمی‌توان در مورد آینده پیش‌داوری کرد، اذعان داشت: تا زمانی که از مواضع، دیدگاه‌ها و تصمیم‌گیری‌های استاندار جدید آگاه نشدیم نمی‌توان درمورد آینده نظر داد.

این مسئول با اشاره به اینکه در دولت های گذشته در بازه زمانی ۶ماه مانده به انتخابات تغییری در مدیران رده سیاسی انجام نمی شد بیان کرد: از آنجایی که استاندار جدید نسبت به فضای سیاسی استان آشنایی کامل ندارد این امر مشکل ساز می‌شود.

فصیحی رامندی در پایان با اشاره به شعار سردار آزادگان مبنی بر اینکه پاک باش و خدمت گذار، ابراز کرد: هر مسئولی که وارد استان می‌شود با انگیزه خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم قطعاً موفق خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ن۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار