روزنامه آرمان بازهم دبه کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61985
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
شاخص : روزنامه آرمان که پیش از این اعتراض عباس عبدی را برانگیخته بود، این بار نیز یادداشتی بدون مجوز نویسنده چاپ کرده و اعتراض وی را برانگیخته است.

به گزارش سرویس اجتماعی  شاخص، بهرام جلالی پور در صفحه شخصی خود نوشت: خیلی بده که دیگه هیچکس به هیچ چیز پایبند نیست. خیلی بده! دو سه هفته پیش دکتر سجودی در صفحه شخصی خودش گلایه کرد از رفتار غیر حرفه ای خبرنگاری که یک گفت و گوی تلفنی رو در مورد سبک داعشی در لباس پوشیدن تبدیل کرده بود به “یادداشت”. بعد هم از طریق کامنت هایی که دوستان زیر مطلب گذاشته بودن متوجه شدیم که متاسفانه این تبدیل به یک شیوه در روزنامه نگاری شده است که تلفنی چند تا سوال می کنن و بعد اون رو در قالب یادداشت در روزنامه چاپ می کنن.

دیروز همین بلا سر من اومد. از روزنامه آرمان تماس گرفتن و چند تا سوال درباره نمایش های آئینی پرسیدن. در پایان گفت و گو هم مثلا به قول خودم اومدم و عقل کردم و از دوست عزیز مصاحبه کننده خواستم متن مصاحبه که آماده شد برام بفرسته یه نگاهی بهش بندازم. تجربه بهم نشان داده که متاسفانه گیرنده های ما ایراد دارد و گاهی حتی مسائل را غلط متوجه می شیم. نمی دونم، شاید هم اشکال از من فرستنده باشه. به هر حال یکی دو ساعت بعد متن رو فرستادن و دیدم، بعله، بلای دکتر سجودی عزیز رو سر من هم اوردن. بهشون ایمیل زدم و تذکر دادم که “قرارمون گفت و گو بود نه یادداشت، من اگر بخواهم در مورد چیزی یادداشت بنویسم این طوری شتابزده و هول هولکی نمی نویسم، دو سه روز تب می کنم تا ببین اصلا چی می خواهم بگم، بعد هم چند بار نوشته ام رو پایین بالا می کنم و دست آخر هم ناراضی میدم برای چاپ. لطف کنین و متن رو با همون سوال و جواب های خودتون چاپ کنین”. بعد هم یه نفس راحت کشیدم که یعنی: “خوب شد هان، نزدیک بود سرم کلاه بره!” نگو اصلا توی این مملکت قرار نیست کسی به چیزی پایبند باشه. دوستان جواب ایمیل ام را که ندادند هیچی، ورداشتند مطلب رو همون طور چاپ کردن.

نکنید آقا، نکنید، خوب نیست! اخلاق حرفه ای داشته باشین، بذارین دفعه بعد هم جواب تلفن هایتان را بدیم!

گفتنی است پیش از این هم عباس عبدی مصاحبه ادعا شده روزنامه آرمان با وی را جعلی خوانده بود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار