روستایی‌ها عاشق واقعی امام و رهبری/ ملاک برتری انسان ها تقواست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65466
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:
شاخص : نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در رابطه با توهین به انقلابیون روستایی گفت: خواص و عوام بودن شهری و روستایی بودن نمی‌شناسد.

حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، در رابطه با اظهارات اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مطرح کردن این جمله از زبان کسی که امروز به عنوان یک شخصیت ملی و سیاسی معرفی می شود و خودش متولد و بزرگ شده در روستا می باشد، کار بسیار ناپسندی است.

وی با تاکید بر اینکه “شعور روستائیان خیلی بالاتر از افرادیست که به آنان توهین می کنند” گفت: بسیاری از شخصیت‌های انقلابی، رزمندگان و اکثر دلاورمردان عرصه ۸ سال جنگ تحمیلی اصالت روستایی دارند.

حسینی در ادامه با اشاره به روحیه ولایت پذیری روستائیان گفت: این چه حرفی است که مطرح شده، «آن‌هایی که دیروز در کوچه روستایشان می‌گشتند امروز انقلابی شده‌اند؟»آیا آن‌هایی که از روستا برخواسته و به جنگ رفته اند کار اشتباهی کرده‌اند؟ آیا روستایی‌هایی که برای انقلاب زندگی خود را فدا کردند و به زندان رفتند کار خلافی کرده اند؟ آیا روستایی‌هایی که از روی آگاهی و فهیم بودن صحبت‌های انقلابی می کنند خلاف کرده است؟

این مسئول با اشاره به بیان مقام معظم رهبری «خواص کسانی هستند که می‌فهمند و درک می‌کنند» افزود: آن سیاستمداری که فتنه را به پا کرد و از فتنه چیزی نمی‌فهمد، آن سیاستمداری که همگام با بیگانگان حرف می‌زند عوام است و آن روستایی که صحبت‌های انقلابی و حرف‌های امام و مقام معظم رهبری را بیان می‌کند جزو خواص است.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای سلامی با توجه به این‌که خواص و عوام بودن روستایی و شهری بودن نمی‌شناسد توضیح داد: بر همین اساس توهین به روستایی‌ها، و انقلابیون روستا در واقع توهین به خواص است و این آقایان باید تجدید نظر کنند و به یاد آورند که در کودکی در روستا بزرگ شدند و هرچه دارند از روستا دارند.

حسینی با تاکید بر اینکه ملاک برتری انسان ها تقواست، تصریح کرد: این آقایان وقتی از روستا جدا شدند به تدریج مشکلات در زندگی‌ها پیدا شد، بچه‌های آن‌ها فتنه ایجاد کردند و فتنه گر شدند، اگر روستایی بودند که فتنه په پا نمی‌کردند؟!!!

وی با اشاره به این‌که روستایی‌ها مرید امام و رهبری‌اند تصریح کرد: انقلابیون با وجود روستایی بودنشان انقلاب و دشمن را می‌شناسند و به وضوح مچ دشمن را در فتنه ها می‌گیرند، اما این آقایانی که در شمال تهران سکونت می کنند نه تنها دشمن را نشناخته و اهداف دشمن را نمی‌بینند بلکه گاهی در تشخیص دوست و دشمن اشتباه می کنند.

این مسئول در پایان با تاکید بر اینکه “افتخار میکنم که روستائیم” گفت: امید است که این افراد هوشیار شوند و از تاریخ عبرت بگیرند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/ت۱/و

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار