ایران جانبی

» روستایی که فاقد امکانات رفاهی اولیه است/ مردم در انتظار وعده ۱۰ساله مسئولان
کد خبر: 199108
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲:۵۶
گلایه اهالی روستای دربند استان قزوین؛
شاخص : روستای دربند در 70 کیلومتری قزوین واقع شده که حدود 70 خانوار دارد و متاسفانه از امکاناتی قبیل جاده مناسب، گاز و آب محروم است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، روستای دربند از توابع بخش رودبار شهرستان، شهرستان قزوین است که اهالی ان با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند.

یکی از اهالی این روستا در تماس با پایگاه خبری شاخص، مشکلات روستا را اینگونه بیان کرد: روستای دربند در ۷۰ کیلومتری قزوین واقع شده که حدود ۷۰ خانوار دارد و متاسفانه از امکاناتی قبیل جاده مناسب، گاز و آب محروم است.

وی افزود: جاده این روستا خاکی است و وضعیت بدی دارد که بارها از سوی دهیار و شورا پیگیری شده اما هیچگاه مسئولین پاسخ مناسبی نداده و برای ساماندهی اوضاع اقدام نکردند و ساکنین و اهالی در وضعیت سختی به سر می‌برند.

ساکن روستای دربند عنوان کرد: اکنون وارد فصل سرما شده‌ایم اما متاسفانه به دلیل نبود گاز با کمبود نفت و کپسول گاز مواجه هستیم و مردم در شرایط سختی هستند؛ این روستا دارای برق است اما با کمبود آب مواجه است.

وی خاطرنشان کرد: ۱۰سال است که مسئولین قول اختصاص بودجه را داده‌اند اما تا کنون اقدامی صورت نگرفته است و ما همچنان در محرومیت از امکانات به سر می‌بریم؛ از مسئولین تقاضا داریم نسبت به این منطقه و مناطق این چنینی توجه و برای رفع مشکلات اقدام جدی کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار