"رونالدو" به تهران می‌آید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55544
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۵۰
شاخص : کتاب "رونالدو" در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، ارائه خواهد شد.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص، کتاب “رونالدو” در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، ارائه خواهد شد.

 

این کتاب که از طرف گروه نویسندگان انتشارات بامداد کتاب و ورزش تهیه شده است، در واقع شامل مطالبی درباره زندگی و دوران فوتبال حرفه‌ای این اعجوبه پرتغالی و ستاره بی چون و چرای این روزهای رئال مادرید است.

در این کتاب از تصاویر چهار رنگ استفاده شده است و بار اصلی کتاب بر دوش همین تصاویر قرار گرفته و کمتر از متون نوشتاری استفاده شده است.

بخشی از این کتاب را مطالب و تصاویر موجود در کتاب کریستانو رونالدو ، منتشر شده از سوی انتشارات کمبریج، به خود اختصاص می دهد. شایان ذکر است که بخش دیگر آن را گروه نویسندگان انتشارات “بامداد کتاب” و “ورزش” تدوین کرده‌اند.

کتاب رونالدو که اکنون مراحل چاپ خود را پشت سر‌ می‌گذارد، ۱۴۴ صفحه دارد و قرار است با قیمت ۱۴۹۰۰ تومان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد.

یکی از مطالب قابل توجه این کتاب، اصرار تدوین‌گران آن برای تطهیر رونالدو از رفتارهای غیراخلاقی در حوزه زندگی شخصی است. مطالب این کتاب سعی دارند ثابت کنند که رونالدو فقط یکبار ازدواج کرده است! این در‌حالی است که چندی پیش رسانه‌های معتبر اروپایی از ازدواج‌ها و طلاق‌های متعدد این فوتبالیست گزارشات مفصلی را تهیه و منتشر کردند.

به هرحال باید منتظر ماند و کتاب”رونالدو” را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تهیه و مطالعه کرد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار