برجام همه مشکلات کشور را حل کرده است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 102445
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام:
شاخص : رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برجام همه مشکلات کشور را حل کرده است گفت: در دولت قبل بیشتر صنایع تولیدی کشور که تعطیل یا نیمه تعطیل بود، دستاوردهای برجام اکنون باعث شده چرخ اقتصاد کشور به حرکت درآید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ساعاتی پیش با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اظهار کرد: امیدی که دولت تدبیر و امید مطرح می‌کند در واقع ظهور امام زمان(عج) برای تحقق دنیایی امن و همراه با عدالت و برابری است.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای برجام مشکلات کشور را حل کرده‌است، اذعان داشت: با فرصتی که برجام ایجاد کرده است راه‌هایی که بسته شده بود باز شد به طوری که امروز درب همه دانشگاه‌های دنیا به روی جوانان باز است و دانشجویان می‌توانند در رشته‌های خاص ادامه تحصیل نمایند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بیان کرد: در دولت قبل نفت توسط امثال بابک زنجانی‌ها با واسطه به سایر کشورها فروخته می‌شد اما در حال حاضر به دوران قبل از تحریم برگشته‌ایم.

این مسئول با بیان اینکه اکنون ارتباط با دنیا به خوبی برقرار شده‌است، گفت: در دولت قبل بیشتر صنایع تولیدی کشور که تعطیل یا نیمه تعطیل بود؛ دستاوردهای برجام اکنون باعث شده چرخ اقتصاد کشور به حرکت درآید.

هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه امروز کشور به لطف برجام توانسته مشکلات خود را حل نماید، افزود: پیش ار برجام کشتی‌های ایرانی به راحتی توسط کشورهای دیگر پذیرفته نمی‌شدند اما امروز از آن‌ها استقبال می‌شود.

وی در ادامه افزود: برخی چشمان خود را بسته‌اند و مدام می‌گویند برجام هیچ دستاوردی را نداشته است؛ این افراد خیال می‌کنند توقف برجام هنر است در حالیکه برای بند بند مصوبات آن زحمت کشیده شده است اما نمی‌دانند که برجام به مصلحت کشور است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان عنوان کرد:‌ اگر دولت تدبیر و امید لیست مشکلات حل‌شده به واسطه برجام را اعلام نماید، این افرادی که می‌گویند برجام دستاوردی نداشته به طور یقین شرمنده مردم خواهند شد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

2 پاسخ به “برجام همه مشکلات کشور را حل کرده است”

 1. محمد گفت:

  سلام
  الحمدالله به نیایت اما غریب هم دست یافتیم!مردم که الحمدالله اصلا مشکلی غیر از خرده مسایلی از قبیل ربا، تورم، بیکاری، عدم امنتیت روانی، عدم امید به اینده و عدم اینده روشن برای جوانانُ ازدواجُ مسکن و … ندارند که انهم ۲۰۰ ۳۰۰ شاید با تدابیر ۱۰۰۰ سال دیگر حل میشود.
  دولت هم که خب ۳۷ سال است که هیچ مشکلی را حل نکرده و بالاخره موفق شده یکی از مشکلاتی را ایجاد کرده مانند ترکمچای مصالحه کند تا در قرن ۱۵ مطلبی برای تاریخ داشته باشیم! هورا هورا هورا تا سال ۱۴۰۴

 2. دیان گفت:

  دستاورد مهم برجام ، افزایش دروغ گویان مشتری جهنم است .خواه سیاست مدار باشد یا آیت الله.
  دروغ که هناق نیست تا لای گلو گیر کند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار