رویای فدراسیون فوتبال سراب شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155551
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
شاخص : نمایندگان فوتبال ایران باید در کشور ثالث به مصاف حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا بروند.

به گزارش خبرنگار شاخص نیوز در حالی که مسئولان فدراسیون فوتبال کشورمان مدعی بودند که نمایندگان ما در لیگ قهرمانان آسیا در ایران به مصاف حریفان خود می‌روند و حضور در کشور ثالث را تکذیب می‌کردند، اما در آن طرف آب‌ها مسئولان عالی رتبه فدراسیون جهانی فوتبال “فیفا” تاکید بسیاری برای برگزاری دیدار‌های نمایندگان ایرانی مقابل حریفان در کشور ثالث داشتند.

حتی این موضوع تا جایی پشت پرده باقی ماند که نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال هنگامی که برای قرعه کشی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا راهی مالزی شده بودند از برگزاری مسابقات خود در کشور ثالث با خبر شدند. مسئولان عالی رتبه کنفدراسیون فوتبال آسیا در صحبت‌های خود اعلام کردند که هرگونه تصمیم در مورد اینکه ایرانی‌ها مقابل حریفان می‌توانند در کشور خود بازی کنند صحت ندارد و این موضوع باعث شد تا فدراسیون فوتبال در قبال موضع خود زیر سوال برود.

البته این روز‌ها مسئولان فدراسیون فوتبال با قدرت به موضع خود در مورد اینکه نمایندگان ایران در کشور ثالث بازی نخواهند کرد پا فشاری می‌کنند و حتی تهدید کردند که در صورت تصمیم مبنی بر برگزاری دیدار‌های نمایندگان ایران در کشور ثالث از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کناره گیری می‌کنند، که البته به نظر این حرف‌ها بیشتر به یک نمایش شبیه باشد تا سند رسمی چرا که روز گذشته «دوشنبه» خبری منتشر شد مبنی بر اینکه تیم فوتبال الهلال عربستان در کشور کویت میزبان استقلال نماینده ایران خواهد بود و همین موضوع باعث شد تا یکی از مدیران باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان دهد.

حسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره میزبانی تیم عربستانی از استقلال در کشور کویت گفت: این موضوع ضعف شدید فدراسیون فوتبال کشورمان را نشان می‌دهد و بخش بین الملل در این ضعف بیشترین سهم را دارد. عربستان عددی نیست که برای ایران تعیین تکلیف کند. بازی‌های ما در خارج از خانه بیش از میلیون‌ها تومان هزینه در برخواهد داشت و از همه مهم‌تر اینکه ما حمایت هوادارانمان را هم نداریم. دوستان در فدراسیون فوتبال این همه سر و صدا به پا کردند که برنده جدال با عربستانی‌ها هستند در حالی که باید با الهلال در کویت بازی کنیم که این موضوع جای تعجب دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار