اسرائیل در نقش یک جلاد برای چپاول کشورهای اسلامی ساخته شده‌است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 106690
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۵:۳۳
رییس ستاد هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی قزوین:
شاخص : رییس ستاد هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی قزوین گفت: رژیم غاصب اسرائیل هیچ‌گاه در نقش دولت رسمی مطرح نخواهد بود بلکه این رژیم در نقش یک جلاد برای چپاول کشورهای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین علی قابل سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه به مناسبت روز جهانی قدس در مسجدالنبی قزوین اظهار کرد: وظیفه خود میدانم که از جانب اعضای بزرگداشت روز جهانی قدس از عموم مردم؛ کوچک و بزرگ، پیر و جوان به پاس حضور پرشور در راهپیمایی امروز تشکر کنم.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس همزمان با سراسر کشور در بیش از ۱۰۰ نقطه در استان برگزار شده‌است، افزود: ستاد هماهنگی راهپیمایی روز قدس از یک ماه پیش تمام امورات را برنامه‌ریزی کرده تا این مراسم به نحو احسن برگزار شود.

این مسئول با قدردانی از حضور پرشور مردم روزه‌دار گفت: خداوند این قدم را از شما بپذیرد چرا که مانند همیشه با هدف دفاع از ارزش‌ها پا به میدان گذاشته و برای دفاع از مردم مظلوم به راهپیمایی آمده‌اید.

رییس ستاد هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی قزوین خاطرنشان کرد: امروز روز جهانی قدس و روز حمایت از سرزمینی است که متعلق به عموم مسلمانان و موحدین است.

وی علت تعرض رژیم اشغالگر به سرزمین قدس را اینگونه عنوان کرد: در این سرزمین از روزگاران پیشین بین مسلمین و صلیبین جنگ‌هایی برپابوده و آن‌ها به قصد انتقام به این سرزمین تعرض می‌کنند.

رییس ستاد هماهنگی شورای تبلیغات اسلامی قزوین با تصریح بر اینکه رژیم غاصب اسرائیل هیچ‌گاه در نقش دولت رسمی در جهان مطرح نخواهد بود اظهار کرد: این رژیم اشغالگر در نقش یک جلاد برای چپاول کشورهای اسلامی است.

قابل در ادامه اضافه کرد: نزدیک به ۷۰ سال است که رژیم اشغالگر قدس، سرزمین اسلامی فلسطین را برای منافع و پیشبرد اهداف خود غصب کرده اما هرگز به اهداف خود دست نخواهد یافت.

وی در ادامه افزود: در همان زمان امام راحل(ره) فتوای تحریم کالای تجاری اسرائیل را صادر کردند و همچنین همواره در بیانات خود حمایت از رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

قابل با اشاره به نامگذاری و بازخوانی هفته حقوق بشر آمریکایی از سوی مقام معظم رهبری ابراز کرد: سوء قصد به محروم آیت‌الله صدوقی، امام جمعه یزد در هشتم تیرماه و بمباران شیمیایی سردشت که ۱۱۰نفر کشته و هشت هزار مجروح را در پی داشت از جنایات آمریکایی‌ها بود.

وی اضافه کرد: جریان حمله به هواپیمای مسافربری و مورد ظلم قرار دادن کشور مظلوم فلسطین نیز از توطئه های آمریکا بود اما متاسفانه از آنجایی که منطق آن‌ها، منطق زور است هیچ حقوق بشری در قانون استکبار جهانی جایی ندارد.

قابل در انتها تاکید کرد: دولتمردان باید در مقابل این جنایات آمریکایی بایستند و مردم را متوجه جنایات آنها کنند و اجازه ندهند حقوق ملت ایران پایمال شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار