رزمندگان اصلی در میدان جنگ نرم و نفوذ جوانان و دانشجویان هستند
کد خبر: 118728
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۳۸
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران:
شاخص : مشاورعالی فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه رژیم منحوس اسرائیل در تیررس موشک‌های ما هستند، گفت: ایران اسلامی هرگز تسلیم زیاده‌خواهی‌های آمریکا و استکبار نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، سردار خسرو عروج مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش هفته ملی مبارزه با استکبار جهانی و اجتماع جوانان عاشورایی و انقلابی که بعداز ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر علامه رفیعی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد، با اشاره به حماسه عظیم اربعین حسینی اظهار کرد: این حضور گسترده یک فراخوان نیست بلکه مبنایی است که می‌تواند بشریت را نجات دهد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه پیاده‌روی اربعین حسینی افزود: رسانه‌های معاند این حرکت عظیم را رصد می‌کنند و درصدد هستند با تبلیغات میدانی مسموم، افکار مخاطبان را به سمت اهداف شوم خود هدایت کنند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه افزود: دشمنان، مخالفان انقلاب اسلامی و در راس آن آمریکا جنایتکار از این حماسه اسلامی و مسیر حسینی می‌ترسند.

سردار عروج عنوان کرد: امروز به لطف خداوند، امام زمان(عج) و به برکت خون شهدا موشک‌هایی هوشمند با قدرت تطبیق بالا داریم که هر جا را بخواهیم از جمله اسرائیل را می‌توانیم هدف گیری کنیم.

وی ادامه داد: اما این رفتار با فرهنگ و منش جنگی ایران اسلامی منطبق نیست و نتیجه خوبی در پی نخواهد داشت زیرا موشک‌ها کار را تمام نمی‌کنند امام راحل فرمودند؛ آدم‌ها هستند که کار را به سرانجام می‌رسانند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه افزود: ۸ سال دفاع مقدس به ما ثابت کرد که وقتی شیپور جنگ نواخته می‌شود یک نفر در خط می‌جنگد اما ۲۰ نفر در عقبه نبرد مشغول پشتیبانی خط مقدم هستند.

سردار عروج تصریح کرد: همانگونه که اسرای کربلا کار سخت تری برای حفظ و انتشار واقع عاشورا بر دوش داشتند امروز هم ما باید امانتدار خون پاک شهدا، انقلاب اسلامی و حامیان این ارزش‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه شهدای ما حافظان امت حسینی جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: ایران با توجه به اعتقادات و مبانی مکتبی اصیل اسلامی که دارد هیچ ضربه‌ای از سوی دشمن به او وارد نمی‌شود.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با اشاره به جنگ نرم و نفوذ دشمن، اذعان داشت: امروز عده‌ای با لباس دین، در صدد انحراف و ضربه به اسلام در جوامع مسلمان هستند .

سردار عروج خاطرنشان کرد: امروز در دانشگاه‌های معتبر دنیا سبک مبارزه با ایران حسینی آموزش داده می‌شود که رزمنده‌های اصلی در این مبارزه عظیم جهانی دانشجوهای ما هستند و مبارزه و دفاع برای یک دانشجو، امری مقدس است.

وی بیان کرد: دشمنان با تبلیغات گسترده منفی می‌خواهند مبانی با ارزش امام خمینی (ره) را وارونه به جهانیان معرفی کنند و در این میان برخی از نیروهای خودی هم متاسفانه تحت تاثیر این تبلیغات قرار می‌گیرند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سبک حکومت جمهوری اسلامی ایران با تمام حکومت‌ها در دنیا متفاوت است یادآور شد: اعتقاد به تبعیت از ولی فقیه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های حکومت ایران اسلامی است.

سردار عروج تاکید کرد: تنها ایران است که در برابر زیاده خواهی‌های آمریکا ایستاده و علی رغم ضرباتی که به انقلاب اسلامی وارد شده اما همچنان پابرجا است.

وی در پایان افزود: جوانان، تمام کننده کار و ادامه دهنده راه انقلاب اسلامی هستند و باید در کنار تحصیل و علم به خودسازی و شناخت موقعیت‌ها بپردازند.

گزارش تصویری این همایش را اینجا ببینید

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار