رکورد داران وزن کم کردن را بشناسید +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97627
تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
شاخص : رژیم گرفتن یکی از سخت‌ترین کارهایی است که اغلب افراد در زندگی‌شان انجام می‌دهند.

به گزارش شاخص نیوز ،بسیاری از افراد علاقه افراطی‌ای به غذا دارند که کنترل کردن میران مصرفی‌شان برایشان مانند کابوسی است که از آن رهایی نمی‌یابند. از نظر این افراد، خوشبخت کسی است که تمایل چندان زیادی نسبت به غذا نشان نمی‌دهد.

با وجود اینکه رژیم‌های زیادی وجود دارد که افراد خیلی از آن‌ها را امتحان می‌کنند؛ ممکن است بسیاری از افراد به وزن و تناسب ایده آلی که می‌خواهند نرسند درصورتی که افرادی هم هستند که با اجرا کردن همان رژیم غذایی به وزن مطلوب‌شان می‌رسند.

یکی از نتایج منطقی که به ذهن می‌رسد این است که آسان‌ترین کار پیدا کردن یک رژیم است و سخت‌ترین آن اجرای موبه موی آن است. کسانی که یک رژیم را خیلی خوب اجرا می‌کنند، نتایجی مانند آنچه خواهید دید حاصل می‌شود.

۱٫ کودی برگس: او وقتی ۱۴ ساله بود به خاطر مسائل ایمنی اجازه نیافت تا سوار چرخ‌وفلک شود. وقتی هم که قصد سفر هوایی داشت مجبور شد برای اینکه بتواند کمربند ایمنی ببندد ۲ بلیط کنار هم خریداری کند. برای اینکه از تمام این اوضاع خجالت آور رهایی یابد او شروع به ورزش کردن کرد تا اینکه به این شکل درآمد.

رکورد داران وزن کم کردن را بشناسید +تصاویر

۲٫ بن کارستنز: او در کودکی در مزرعه کار می‌کرد اما وقتی به شهر آمد به فست فود روی آورد و اینچنین ۴۲۰ پوند وزنش شد. اما وقتی که کارش را در شهر از دست داد ترجیح داد تغییری ایجاد کرده و وزنش را کم کند. او فست فود را کنار گذاشت و با ورزش منظم توانست ۲۲۰ پوند کم کند.

رکورد داران وزن کم کردن را بشناسید +تصاویر

۳٫ جاستین ویلابی: داستان جاستین باورنکردنی است. وقتی ۱۶ ساله بود ۷۹۹ پوند وزن داشت و در سال ۲۰۰۳ در حالی که در بیمارستانی در پنسیلوانیا بستری بود، پزشکان به او گفتند که به زودی خواهد مرد. اما او تنها کاری که می‌توانست انجام داد و آن بشین پاشو بود. او هر روز چندین بار این ورزش را انجام می‌داد تا اینکه متوجه شد می‌تواند راه برود. او دیگر به فست‌فود لب نزد و شروع کرد به راه رفتن و بعد دویدن تا اینکه ۵۶۴ پوند وزن کم کرد.

رکورد داران وزن کم کردن را بشناسید +تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار