ریل‌گذاری صحیح اقتصاد کشور با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی/ ۹ استان به زودی میزبان رئیس جمهور خواهند بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88719
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
دبیر هماهنگی سفرهای هیئت دولت:
شاخص : دبیر هماهنگی سفرهای هیئت دولت در قزوین اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را ریل گذاری صحیح اقتصاد کشور دانست و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، محمدرضا صالحی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به محدود بودن منابع دولتی،اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را ریل گذاری صحیح اقتصاد کشور دانست و اظهار کرد: تکمیل طرح های نیمه تمام با مشارکت بخش خصوصی یکی از اولویت های دولت است.

دبیر هماهنگی سفرهای هیئت دولت تصریح کرد: اگر رهمنودهای هشت ماده ای مقام معظم رهبری را اجرا کنیم در کنار مبارزه جدی و همه جانبه با فساد اقتصادی با رعایت اخلاق می توانیم به نتیجه برسیم.

این مسئول در ادامه افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای اجرای اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و آن را جدی بگیرند تا بتوانیم گامی در این مسیر برداریم و چالش ها و دغدغه ها را کاهش دهیم.

صالحی با بیان اینکه ۹ استان به زودی میزبان رئیس جمهور خواهند بود گفت: هیچ تقدم و تاخری در انتخاب استان‌ها نیست و امیدواریم سفر به قزوین دستاوردهای خوبی برای مردم منطقه داشته باشد.

فریدون همتی استاندار قزوین هم در این جلسه بیان کرد: برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی باید همه امکانات و ایده های خود را مطرح کنیم تا دستگاه های اقتصادی در قبل از سفر مسائل را مورد بررسی کارشناسی قرار دهند و طرح های قابل اجرا ارائه کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “ریل‌گذاری صحیح اقتصاد کشور با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی/ ۹ استان به زودی میزبان رئیس جمهور خواهند بود”

  1. دیان گفت:

    جناب صالحی ، احدی از مردم شک ندارند اگر مسئولین دولتی رهنمود ها و اوامر مقام معظم رهبری را دنبال و اجرا نمایند ، تمامی مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتناعی، فرهنگی و …. این مردم و مملکت حل خواهد شد . ولیکن متاسفانه این ریل گذاری دولت یازدهم بیشتر از اینکه برای رفع مشکلات باشد به سمت جیب بعضی از مسئولین دولتی و آقا زاده های آنها هدف گذاری شده . و آن ریلهای را نیز که قبلا در مسیر قرارداده شده بود ، نظیر مسکن مهر ، تولید بنزین پتروشیمی ها، قراردادهای داخلی پارس جنوبی و…. را هم برای کسب منافع آقایان ، پیچ مهره هایش را در حال باز کردن میباشید .مردم ایران قسم حضرت عباس ( دم زدن از اطاعت از ولی فقیه و بکار گیری اقتصادمقاومتی )را باور کنند یا دم خروس (تعطیلی اکثر بنگاههای اقتصادی و فقط امید به کدخدا)را.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار