رییس هیات بازرسی انتخابات قزوین: هر 10 صندوق رای، یک بازرس دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 13279
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۳

شاخص نیوز : رییس هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا استان قزوین گفت: در انتخابات پیش رو به ازای هر 10 صندوق رای یک بازرس تعیین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شاخص نیوز به نقل از ایرنا ˈمنوچهر حبیبیˈ روز سه شنبه در آخرین نشست ستاد انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با اعلام این خبر افزود: بازرسی از جمله ابعاد و محورهای اصلی در فرایند انتخابات محسوب می شود که در استان قزوین براساس جدول زمان بندی، ترکیب هیات های بازرسی در سطح استان، شهرستان ها و بخش های استان انتخاب و تعیین شده اند.

وی افزود: احکام تمامی اعضای بازرسی استان در حال حاضر صادر شده است و بازرسین در محل فرمانداری ها مستقر هستند.

رییس هیات بازرسی انتخابات استان افزود: در شهرستان ها تعامل خوبی بین فرمانداران و هیات های بازرسی برقرار شده است که می تواند به برگزاری هرچه بهتر انتخابات کمک زیادی کند.

این مسوول یادآور شد: بازرسین بر روند اجرا و برگزاری انتخابات در روز اخذ رای، از نزدیک نظارت و بازرسی خواهند کرد.

مسوول کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد انتخابات ریاست جمهوری و شوراها قزوین نیز از تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات در استان خبر داد.

سید ˈمنوچهر حیاتیˈ افزود: طبق برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته، تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز از قبیل رایانه، خودرو، نیروی انسانی و تغذیه دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شعب اخذ رای پیش بینی و تامین شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین حجم کار و تامین تجهیزات و امکانات مربوط به انتخابات مختص شهرستان قزوین می باشد، در پایان گفت: براساس قانون تمامی سازمان ها و اداراتی که از بودجه عمومی استفاده می کنند باید در تامین خودرو، رایانه و نیروی انسانی حداکثر همکاری را با دست اندرکاران برگزاری انتخابات داشته باشند تا با رعایت اصل صرفه جویی و هم افزایی دستگاهها، شاهد انجام انتخاباتی پرشور و با نشاط باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار