رییس کل جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین معرفی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175157
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱:۳۵
امروز؛
شاخص : طی مراسمی علی شعبانی به عنوان رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین معرفی شد.

به گزارش شاخص، در مراسمی با حضور قدرتی رئیس کل دادگستری استان و جمعی از قضات، مشاوران قضایی، روسای دادگستری و دادستان‌های استان رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب قزوین تودیع و معرفی شد.

در این مراسم ضمن تشکر از خدمات ۴ ساله حجت الاسلام حسین کثیرلو رئیس سابق؛ علی شعبانی به عنوان رئیس جدید دادگاه های عمومی و انقلاب قزوین معرفی شد.

شعبانی با ۲۰ سال سابقه قضایی و فعالیت در دادگستری مازندران اخیرا نیز در سمت معاون قضایی استان قم خدمت کرده است.

 

رییس جدید دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین در این مراسم گفت: امنیت فعلی جامعه مرهون جانفشانی شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و امثال شهید سیاهکالی مرادی است که باید همیشه قدردان آنها باشیم.

شعبانی با بیان اینکه طی این مسئولیت برای اجرای عدالت تلاش خواهیم کرد افزود: ملاک و معیار اجرای عدالت قانون است آنچنانکه مقام معظم رهبری بارها بر آن تاکید کرده و مسئولان را به اهتمام در این زمینه توصیه نموده اند.

وی گفت: احقاق حق به معنای واقعی در عالم مادی گاهی تحقق پذیر نیست ولی باید تلاش کرد با اجرای دقیق قانون خود را به نقطه مطلوب اجرای عدالت برسانیم.

شعبانی خاطر نشان ساخت: هر جامعه باید قانونی داشته باشد تا بتواند در مسیر اجرای عدالت گام بردارد و هرچقدر اجرای مقررات و قوانین با دقت و انضباط بیشتری صورت گیرد موفقیت جامعه بیشتر خواهد بود.

این مسئول قضایی اضافه کرد: اجرای کامل وظایف و مسئولیت ها به تعامل و همکاری سازنده با دستگاه ها و نهادها نیازمند است که امیدواریم با این رویکرد شاهد تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های قوه قضاییه در سطح شهرستان باشیم.

در پایان این مراسم از تلاش ها و زحمات حجت الاسلام حسین کثیرلو رییس سابق دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین تقدیر شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار