زائرین برای سفر به اربعین فقط هزینه مصوب را پرداخت کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148891
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
مسوول ستاد عتبات عالیات استان قزوین:
شاخص : مسئول ستاد عتبات عالیات استان قزوین گفت: زائرین برای سفر به کربلا در ایام اربعین فقط هزینه های مصوب این سفر را پرداخت کرده و از پرداخت هرگونه هزینه مازاد خودداری کنند.

حامد کبودوند مسوول ستاد عتبات عالیات استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد:زائرین برای سفر به کربلا در ایام اربعین فقط هزینه های مصوب این سفر را پرداخت کرده و از پرداخت هرگونه هزینه مازاد خودداری کنند.

وی افزود: برای سفر به کربلای معلی در ایام اربعین، زائرین فقط باید هزینه های مصوب این سفر را که به صورت رسمی اعلام شده پرداخت کنند.

این مسوول بیان کرد: هزینه های مصوب شامل تمام هزینه های اعزام ، بلیط، ویزا، پاسپورت و نرخ مصوبی است که از سوی سازمان حج و زیارت اعلام شده است.
کبودوند خاطرنشان کرد: با توجه به هزینه های بالای سفر اربعین و نیاز به تامین بخشی از هزینه ها از سوی خیرین، برای اولین بار طرح «سهم من از بهشت» ویژه زائرین کربلا اجرا خواهد شد.

وی عنوان کرد: در این طرح هر زائر کربلا در صورت تمایل و با میل خود مبلغ ۲۵ هزار تومان در کنار هزینه های مصوب سفر کربلا، به ستاد مردمی اربعین کرده و در این امر خیر شرکت میکند.

مسوول ستاد عتبات عالیات در پایان تاکید کرد: این مبلغ ربطی به هزینه های مصوب سفر اربعین ندارد و الزامی در پرداخت ان برای زائرین وجود ندارد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار