ایران جانبی

زبانی جز مقاومت برای مقابله با امریکا معنا ندارد/ امروز جهان دربرابر مستکبران بپا خواسته است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 198532
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امریکا رو به زوال است و روز به روز قدرت خود را از دست می‌دهد و دلیل آن سیاست‌های نادرست سردمداران  آنان است که خوی سلطه و استعمارگری دارند.

خیراله رحمانی در حاشیه تجمع استکبار ستیزی یوم الله ۱۳آبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: مردم ایران ملتی مسلمان هستند که در طول تاریخ هرگز اجازه ندادند که کسی به کشور ما تعرض کند اما کشورهای مختلف از جمله مستکبرانی همچون امریکا همواره به ایران طمع داشته‌اند.

وی با بیان اینکه امروز عظمت و ایستادگی ما  در گروی تفکر مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی امریکا است، افزود: خوشبختانه ملت ایران در طول این ۴۰سال از انقلاب اسلامی ثابت کردند که می‌توانیم بدون هیچ وابستگی به بیگانگان استقلال خود را حفظ کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: امریکا رو به زوال است و روز به روز قدرت خود را از دست می‌دهد و دلیل آن سیاست‌های نادرست سردمداران  آنان است که خوی سلطه و استعمارگری دارند.

وی ادامه داد: امریکا از این موضوع غافل است که در ایران انقلاب بزرگی شکل گرفته و امروز همه آزادی خواهان و افراد حق طلب دنیا بر علیه خصلت استعمارگری امریکا حرکت کردند و چیزی که ما تحت عنوان بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی و اروپایی می‌بینیم به واسطه فضای کشور ما است.

این مسئول تصریح کرد: امریکا با این سیاست غلط در حال زوال است که دلیل آن هم ابهت و قدرت ایران و کشورهایی است که توانستند در برابر آنان بایستند؛ لذا امیدواریم که روز به روز سیاستمداران امریکایی به این ضعف برسند تا مردم مستضعف بتوانند از دست ظالمان نجات پیدا کنند.

رحمانی با بیان اینکه زبانی جز مقاومت برای مقابله با امریکا معنا ندارد، خاطرنشان کرد: به طور یقین تنها راه ایستادگی در برابر زیاده خواهی امریکا همین مقاومت و پایداری است چراکه در طول تاریخ بارها کشورهای مختلف به ویژه ایران این را ثابت کردند.

وی اضافه کرد: هرچه ملت‌های دنیا ضعف و کوتاهی داشته باشند بدون شک امریکایی‌ها تعرض خود را بیشتر خواهند کرد و این در کشورهای منطقه هم اثبات شده که زمانی سردمداران در مقابل ظلم و زیاده خواهی امریکا کوتاه آمدند و مقاومت نکردند که موجب تعرض بیشتر مستکبران شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: ما هیچگاه سرنوشت چندین ساله مستعمرگی هند توسط انگلیس را فراموش نخواهیم کرد و همچنین کودتای ۲۸ مرداد و جنگ‌های متفقین را در کشور خودمان که موجب تعرض آنان شد اما خوشبختانه امروز ما با تفکر مقاومت توانسته‌ایم در برابر امریکا ایستادگی و تمام نقشه‌هایشان را متوقف کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: پیام مردم و دانش آموزان در ۱۳ آبان این است که اگر مردم مظلوم جهان خواهان عزت و کرامت هستند باید الگوی مردم ایران را در کشورشان اجرایی کنند چراکه ایستادگی و مقاومت در مقابل کشورهای استثمارگر می‌تواند آنان را مانند مردم ایران به اقتدار و عظمت برساند.

وی در پایان گفت: شکوه این مراسم مایه قوت قلب مردم مظلوم جهان به ویژه فلسطین و یمن که این روزها مورد ظلم ستم امریکا و سعودی‌ها هستند، است و همچنین موجب دلهره و نگرانی کشورهای ابر قدرت خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار