زمان بازی ایران - ژاپن در ورزشگاه آزادی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57548
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۰۹
شاخص : تیم‌های ملی ایران و ژاپن در تاریخ 26 مهر و در هفته ششم مقدماتی جام جهانی استراحت دارند و در صورت هماهنگی این دیدار، دو تیم در این تاریخ به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از برگزاری دیدار با سوریه در ایران، در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی کشورمان خواهد رفت.

پس از اینکه تیم‌های ملی عراق، سوریه و افغانستان برای برگزاری دیدارهای خانگی خود از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کشور ایران را انتخاب کردند و میزبانی ایران به صورت تلویحی از سوی AFC تأیید شد؛ برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری این دیدارها در کشورمان در حال انجام است.

برهمین اساس شنیده می‌شود میزبانی از سوریه تقریباً در ایران قطعی شده و این تیم در ایران از کشورهای ژاپن، افغانستان، سنگاپور و کامبوج از گروه پنجم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ میزبانی خواهد کرد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است تیم ملی سوریه در تاریخ ۱۶ مهرماه سال جاری در کشورمان با ژاپن دیدار کند و این بهترین فرصت خواهد بود تا به واسطه حضور سامورایی‌ها در ایران، تیم ملی کشورمان نیز در ایران با این تیم بازی کند.

بر همین اساس و با رایزنی‌های انجام شده بین فدراسیون ایران و ژاپن هماهنگی‌های اولیه برای برگزاری این دیدار در تاریخ ۲۱ مهر که همزمان است با آغاز دور برگشت مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ انجام شده و به احتمال بسیار زیاد این دو کشور در این تاریخ در ورزشگاه آزادی با هم دیدار خواهند کرد.

تیم‌های ملی ایران و ژاپن در تاریخ ۲۶ مهر و در هفته ششم مقدماتی جام جهانی استراحت دارند و در صورت هماهنگی این دیدار، دو تیم در این تاریخ به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار