زمان را از دست ندهید/ ملک مورد نظر خود را در «بام جو» پیدا کنید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156416
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۲:۴۸
شاخص : "بام جو" نیز یکی از تکنولوژی‌های جدید است که امروزه می‌تواند در راستای اطلاعات املاک در حوزه‌های مختلف خرید، فروش، رهن و اجاره به مخاطبان کمک کند.

به گزارش شاخص، در طی یک صد سال اخیر، زندگی انسان با ارائه اختراعات و تکنولوژی‌های جدید کاملا تغییر کرده است به طور ی که می‌توانند مشکلات بزرگی را حل و یا فرصت‌های جدیدی ایجاد کنند.

اینترنت یکی از مهمترین تکنولوژی‌های دسترسی به منبع جهانی اطلاعات است که کاربران قادرند در آن به جستجو بپردازند و نتایجی معتبر از منابع جاری و قدیمی به زبان‌های گوناگون و حتی از طریق گوشی‌های همراهشان استخراج کنند.

اینترنت امکان دسترسی آسان و سریع را ایجاد کرده است بطوری که افراد می‌توانند در منزل و با کمترین زمان هدف مورد نظر خود را جستجو کنند.

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز بودن مردم، کسب و کارها باید خود را مطابق با تکنولوژی و آسایش مردم پیش ببرند.

“بام جو” نیز یکی از تکنولوژی‌های جدید است که امروزه می‌تواند در راستای اطلاعات املاک در حوزه‌های مختلف خرید، فروش، رهن و اجاره به مخاطبان کمک کند؛ افراد میتوانند با مراجعه به این سایت خواسته مورد نظر خود را جستجو و سپس هدف مورد نظر را عملی سازند.

راما شکیبا سرپرست تیم ”بام جو“ درگفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص این تکنولوژی اظهار کرد:  سایت بام جو توسط مجموعه‌های از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین طراحی و در مرکز تحقیقات این دانشگاه پذیرفته و به ثبت رسیده است.

وی افزود: در راستای این طرح در نظر داشتیم خلاءهای بخش املاک را رفع کنیم تا مردم بتوانند بدون دغدغه به هدف خود برسند.

شکیبا با بیان اینکه بازار املاک یکی از چرخ‌های اصلی اقتصاد هر کشوری محسوب میشود، افزود: مشاورین املاک نیز از چرخ دنده‌های اصلی این صنعت میباشند و به هیچ گونه قابل حذف نخواهند بود.

وی در ادامه گفت: در این طرح سرویس‌هایی به مشاورین املاک ارائه میشود تا علاوه بر خدمات رسانی بهتر به مردم ، مشتریان بیشتری نیز بدست آوردند.

سرپرست تیم بام جو تصریح کرد: در این سایت مردم می‌توانند ملک مورد نظر خود را از نظر محله، امکانات و با توجه به بودجه‌ای که دارند، جستجو کنند.

وی خاطرنشان کرد: سایت “بام جو” علاوه بر برخورداری از اطلاعات کامل‌تر نسبت به شبکه‌های مجاز ی نظیر شیپور و دیوار از امنیت بالایی برخوردار است. در این سایت افراد می‌تواند ملک مورد نظر خود را ثبت کنند و مشاورین املاک برای معامله سریعتر ملک تلاش می‌کنند. علاوه براین در سایت بام جو مشاورین املاک متخصص در هر محله به جویندگان ملک معرفی میشوند.

شکیبا اضافه کرد: این سایت طوری طراحی شده که مشاورین املاک نیز می‌توانند ملک‌های خود را در سایت ثبت و در اختیار مردم قرار دهند و همچنین افرادی که قصد فروش یا اجاره ملک دارند نیز می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

سرپرست تیم بام جو عنوان کرد: در حقیقیت سایت بام جو علاوه بر آسایش مردم، رابط بین مردم و مشاورین املاک محسوب می‌شود و به هیچ عنوان منافع اصناف را تهدید نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه امروزه مردم به دنبال راحتی و تسریع در امور خود هستند، گفت: مردم می‌توانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری با استفاده از سایت بام جو ملک مورد نظر خود را مشاهده و سپس برای عقد قرارداد به مشاوره املاک معرفی شده، مراجعه کنند.

شکیبا ابراز کرد: تیم ما با مراجعه و بازرایابی مستقیم و در میان گذاشتن طرح بام جو با مشاورین املاک اطلاعات آن‌ها را اخذ و وارد سایت کرده و آن‌ها نیز استقبال خوبی از طرح دارند.

وی توضیح داد: بام جو برای افرادی که ملک مورد نظر خود را در سایت پیدا نکنند راهکاری طراحی کرده که افراد می‌توانند درخواست خود بر اساس بودجه، محله، و امکانات را ثبت و با همکاری مشاورین املاکی که در آن محدوده فعالیت دارند به هدف خود برسند.

سرپرست تیم بام جو تصریح کرد: این سایت، شهر قزوین و تعدادی از شهرستان‌ها مانند تاکستان، اقبالیه، محمدیه، مهرگان و الوند را پوشش می‌دهد و در نظر داریم فعالیت خود را در استان‌های دیگر هم گسترش دهیم.

وی اذعان داشت: سایت ”بام جو“ در راستای دولت الکترونیک طراحی شده به طوری که علاوه بر کاهش هزینه‌های دولت، هزینه‌های مردم را نیز کاهش می‌دهد و مردم می‌توانند در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت به هدف مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

برای دسترسی به سایت بامجو می‌توانید به آدرس اینترنتی https://www.bamjoo.com/ مراجعه نمایید.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار