ایران جانبی

» زمان پخش جزءخوانی قرآن کریم از صداوسیمای قزوین اعلام شد
کد خبر: 206683
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
شاخص : برنامه جزء‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه با اجرای قاریان مطرح استان ضبط و همه روزه از شبکه سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود. 

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از گسترش این بیماری و حفظ سلامت جامعه، بسیاری از مناسبت‌های اجتماعی و مذهبی که با تجمع افراد مواجه بود نیز لغو شد.

هر ساله در ماه مبارک رمضان یکی از کارهای پسندیده جزءخوانی قرآن کریم در مساجد و بقاع متبرکه با حضور قاریان و مردم بود که همه روزه در ساعت‌های مختلف برگزار می‌شد.

امسال با توجه به شرایط موجود، این برنامه لغو شده و به صورت پخش از شبکه‌های تلویزیون در اختیار مردم قرار می‌گیرد. در استان قزوین هم باتوجه به تمهیدات و برنامه‌ریزی صورت گرفته، نیز برنامه جزء‌خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه با اجرای قاریان مطرح استان ضبط و همه روزه از شبکه سیمای مرکز قزوین پخش می‌شود.

آستان مقدس امامزاده حسین(ع) و امامزاده اسماعیل(ع) از جمله بقاع متبرکه‌ای است که تاکنون برنامه جزء خوانی قرآن کریم در آن ضبط و تولید شده که این برنامه سایر بقاع متبرکه استان قزوین در حال اجرا است.
گفتنی است ساعت پخش جزءخوانی قران کریم از شبکه سیمای مرکز قزوین صبح‌ها ساعت 5 و عصرها ساعت 15 است که هم استانی‌ها می‌توانند از این برنامه معنوی بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/ 1300

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار