ایران جانبی

» زمینه‌سازی جنگ با شعار “انتقام نگیریم” توسط روزنامه دولتی و اصلاح طلبان تندرو
کد خبر: 201283
تاریخ انتشار: 5 ژانویه 2020 - 7:06
همه بر انتقام خون حاج‌قاسم تاکید دارند بجز ارگان دولت!
شاخص : طی روزهای گذشته جمعی از اصلاح‌طلبان تندرو در بیانیه‌ای منفعلانه مقامات کشورمان را از انتقام سخت از امریکا در پی به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی بر حذر داشته‌اند‌.

به گزارش شاخص، در شرایطی که انتقام از جنایت تروریستی امریکا در به شهادت‌رساندن سپهبد سلیمانی، ترجیع‌بند افکارعمومی کشور طی دو روز کشور بوده‌ است، روزنامه دولتی «شهروند» مصاحبه‌ای از زیدآبادی، اصلاح‌طلب تندرو را به چاپ رسانده که در بخشی از آن آمده‌است: طبق اعلام شورای عالی امنیت ملی، پاسخ ایران به امریکا فوری نیست و آن را به زمان و مکان مناسب موکول کردند؛ این زمان و مکان مناسب شاید اصلا پیش نیاید! چون هرنوع پاسخی ممکن است یک بازی پینگ‌پنگی ایجاد کند که دوطرف را وارد جنگی تمام‌عیار خواهدکرد!

طی روزهای گذشته نیز جمعی از اصلاح‌طلبان تندرو از جمله محمدرضا خاتمی، سعید حجاریان، مصطفی تاجزاده، پروانه سلحشوری، مسعود باستانی، فخرالسادات محتشمی‌پور و مهدی محمودیان در بیانیه‌ای منفعلانه مقامات کشورمان را از انتقام سخت از امریکا در پی به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی بر حذر داشته‌اند؛ در حقیقت این جریان با تئوریزه کردن “نه به انتقام” در حال پالس به امریکایی‌ها برای تجاوزگری بیشتر و جنگ طلبی هستند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار