زندگی‌نامه رهبرانقلاب منتشر می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 72493
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸
شاخص : کتاب «روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای» به زودی توسط انتشارات سایان منتشر و راهی بازار نشر می‌شود.

به گزارش پایگاه شاخص، جعفر شیرعلی‌نیا پژوهشگر و از مسئولان طرح پژوهش و تحقیق تولید دایره المعارف مصور زندگی رهبر انقلاب، درباره این کتاب گفت: در ادامه روند انتشار کتاب‌های دایره المعارف مصور توسط انتشارات سایان و چاپ کتاب‌هایی چون دایره المعارف مصور زندگی امام خمینی(ره)، انتشار چنین کتاب جامعی درباره زندگی رهبر معظم انقلاب در دستور کار قرار گرفت و کار تحقیقات در این زمینه آغاز شد.

وی افزود: عنوان کامل این اثر «روایتی از زندگی و زمانه حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای» است که زیر عنوان اصلی عبارت «از ۱۳۱۸ تاکنون» نیز قرار دارد. این کتاب متن مفصلی دارد و از نظر تصویری نیز، تصاویر زیادی را در بر می‌گیرد. اثر مذکور ۷۵ سال از زندگی رهبر انقلاب را در بر می‌گیرد که ۲۵ سال آن مربوط به دوران رهبری ایشان است. همان طور که از عنوان اثر بر می‌آید، هم مربوط به زندگی و هم زمانه ایشان است و مسائل مستقیم به زندگی ایشان و همچنین موضوعات دیگر را نیز شامل می‌شود.

این پژوهشگر در ادامه گفت: تیم تولیدکننده مطالب این کتاب، ۵ نفر بودند و البته اگر بخواهیم پژوهشگران حوزه عکس و تصویر این کتاب را هم در نظر داشته باشیم، باید بگویم که تعداد محققان تولیدکننده در این اثر، حدود ۲۰ نفر است. حجم اثر مذکور نیز هزار صفحه شده است.

شیرعلی نیا گفت: این کتاب تائیدیه انتشارات انقلاب اسلامی را کسب کرده و در حال حاضر در چاپخانه است. اگر کارها طبق برنامه پیش برود، این کتاب تا آبان ماه امسال در بازار نشر خواهد بود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار