زنم مرتب عکس‌های خود را منتشر می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68710
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
شاخص : مرد جوان زمانیکه دید همسرش عکس خود را در شبکه های اجتماعی می گذارد به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.

 به گزارش سرویس اجتماعی  شاخص،مرد جوان زمانیکه دید همسرش عکس خود را در شبکه های اجتماعی می گذارد به دادگاه خانواده رفت و درخواست طلاق داد.

چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم اصلا حرف مرا گوش نمی کند. او مرتب عکس های خود را در شبکه های اجتماعی می گذارد و مرا عصبانی می کند.

وی افزود: هرچه به او می گوید در فیس بوک و لاین و واتس آپ عکس خودت را نگذار فایده ای ندارد و فردایش می بینم عکس جدیدی از خودش گذاشته است. به او می گویم تو یک زن متاهلی که نباید از اینکارها کنی و وقتی شوهرت راضی نیست باید حرف او را گوشی کنی. ولی او کار خودش را می کند و هر روز یک عکس از خودش در انواع و اقسام شبکه های مجازی می گذارد. من اصلا دوست ندارم که همسرم عکس خود را در معرض نمایش همه بگذارد و با اینکار همه عکس های او را ببینند.

مرد جوان ادامه داد:باور کنید همیشه او کلی مزاحم دارد و به خاطر عکس هایش خیلی ها به او پیام های مختلف می دهند. راستش از اینکارهایش خسته شدم و می خواهم برای همیشه از این زن جدا شوم. او اصلا نباید ازدواج می کرد چون هنوز هم در عوالم دوران مجردی به سر می برد و مثل دختربچه ها رفتار می کند.

بعد از صحبت های این مرد قاضی همسر او را هم به دادگاه احضار کرد تا صحبت هایش را بشنود.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار