زهره حمیدی: پورمحمدی آب پاکی را روی دستمان ریخت
کد خبر: 103304
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱
شاخص : حمیدی گفت: پورمحمدی (معاونت سیما) به ما گفت، تولیدات تلویزیون کم شده و این طبیعی است که عده ای بیکار باشند. در واقع او آب پاکی را روی دست ما ریخت.

به گزارش شاخص نیوز؛ زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: چندی پیش یک تله فیلم برای شبکه نمایش خانگی با عنوان دو خواستگار به کارگردانی “علیرضا اتفاقیان” را در شیراز به پایان بردم. اما به طور کلی نمی دانم که امسال هنوز کار جدی و خوبی شروع نشده و یا اینکه به من زنگ نزده اند.

وی افزود: این روزها بسیاری از بازیگران بیکار هستند.من هم یکی از آن بازیگرانی بودم که به دفتر پورمحمدی، معاونت سیما در پی نامه ۳۰ بازیگر زن کشور رفتم و در آنجا گفتیم که عده ای از ما چهار سال است که بیکارند، در حالی که عده ای تازه وارد که بازیگر هم نیستند به صورت مداوم درکارهای مختلف حضور دارند.

حمیدی عنوان کرد: پورمحمدی در پاسخ به ما گفت، تولیدات تلویزیون کم شده و این طبیعی است که عده ای بیکار باشند . در واقع او آب پاکی را روی دست ما ریخت. به همین دلیل من فکر نمی کنم که به این نامه ترتیب اثری داده شود.

این بازیگر خاطر نشان کرد: بسیاری از بازیگران به لحاظ گذران زندگی به مشکل خورده اند و در تنگنا هستند و امیدواریم که این مشکل حل شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار