طرح هوشمندسازی پست در 850 هزار نقطه قزوين اجرا مي‌شود
کد خبر: 102418
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
مدیر عامل شرکت پست ايران:
شاخص : مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ايران با اعلام اينكه 70 درصد دفاتر پيشخوان دولت زيانده هستند گفت: طرح هوشمندسازی پست در 850 هزار نقطه قزوين اجرايي مي‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حسین مهری در سفر یکروزه به قزوین با اعلام اینکه ۷۰ درصد دفاتر پیشخوان دولت زیانده هستند اظهار کرد: واگذار نشدن خدمات سازمان های دولتی به دفاتر پیشخوان عامل زیاندهی است.

مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در قانون جدید مجلس شورای اسلامی برای حل این مشکل چاره اندیشی شده است، بیان کرد: شرکت پست طبق این قانون با دستگاه‌های دولتی قرارداد امضا می کند و خدمات از طریق دفاتر پیشخوان انجام می شود.

این مسئول به توسعه طرح هوشمندسازی پست اشاره و اعلام کرد :در کشور ۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار مکان برای اجرای طرح مشخص شده که از این میزان ۸۵۰ هزار مکان در قزوین است.

مهری با اشاره به وضعیت استان قزوین در زمینه خدمات پستی گفت: این استان سال گذشته در رتبه دهم خدمات پستی قرار گرفت و انتظار می رود با توجه به صنعتی بودن آن در تجارت الکترونیک، پست لجستیک و هوشمندسازی پست، فعالیت های خود را ارتقاء دهد.

وی همچنین از تجهیز نامه رسان ها به تلفن همراه خبر داد و افزود: با این روش تحویل دادن بسته پستی و امضاء گرفتن آنها روی سیستم به صورت انلاین مخابره می شود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “زیاندهی ۷۰ درصد دفاتر پیشخوان دولت/ طرح هوشمندسازی پست در ۸۵۰ هزار نقطه قزوین اجرا می‌شود”

  1. محمد گفت:

    سلام
    اقاجان با حقوق قانون کاری و استخدام غیر خویشاوندی زیان میدهد یا با بروکراسی اینچنانی و حقوق مشتی و کارکنان بی حساب و کتاب انچنانی؟ درست است که همه حقیقت را نباید گفت ولی دروغ هم خوب نیست!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار