ساخته‌های باورنکردنی از خاکستر انسان+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97487
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۷:۳۰
شاخص : اگر افراد ندانند با جسدشان چه کار کنند سوزاندن آن برای بعضی از افراد روی میز قرار می‌گیرد.

به گزارش شاخص نیوز همه ما روزی خواهیم مرد. اما همه ما مراسم تدفین یکسانی نخواهیم داشت. افراد با دین‌ها و مراسم مختلف رسوم مختلفی هم دارند. برای مسال بودایی‌ها را در نظر بگیرید. آن‌ها جنازه رفتگان‌شان را می‌سوزانند و بعد خاکستر آن را یا در منزلشان و یا مکانی که آرامگاه نام دارد در قفسه‌هایی با نام و نشانی مخصوص نگه می‌دارندو بعضی‌ها هم خاکستر را به زادگاه فرد برده و در خاک آن پخش می‌کنند. همچنین عده‌ای هم آن را در دریا می ریزند. اما در اینجا در مورد اتفاقات متفاوتی می‌خوانیم که هرگز نشنیده بودیم با خاکستر انجام شود.

البته بعضی ها هم وصیت‌ها عجیبی می‌کنند. مثلا می‌خواهند خاکسترشان به فضا برده شود و نیازی هم به پرداخت هیچ مبلغی نیست.

۱٫تاتو: امروزه تاتوهای افراد بسیار بزرگ است و همین تاتوکاران را براین داشته تا از این موقعیت استفاده کنند و کسانی که عزیزی را از دست داده‌اند خاکسترش را با جوهر ترکیب کنند و البته با آن تصویر فرد را روی بدن فرد تاتو کنند.

کارهای عجیب با خاکستر انسان

۲٫ فریزبی: چه کسی به این فکر افتاد تا خاکستر مرحوم را داخل فریزبی بریزند و به دوستان و عزیزانشان تقدیم کنند؟ حتما کسی که فریزبی را اختراع کرده‌است!

کارهای عجیب با خاکستر انسان

۳٫ کوزه یا گلدان سفالی: اینکه گلدان یا کوزه‌ای تهیه کنید تا خاکستر مرحوم را در آن بریزید اصلا عجیب نیست. عجیب این است که کارخانه‌ای گلدان‌ یا کوزه‌هایی می‌سازد که کاملا شبیه فرد فوت شده‌است.

کارهای عجیب با خاکستر انسان

۴٫ شیشه‌های رنگی: کارخانه‌ای خلاق با خاکسترافراد شیشه‌های رنگی‌ای درست می‌کند که همیشه می‌توانند آن را با خود داشته باشند یا در قسمتی از خانه از آن استفاده کنند.

کارهای عجیب با خاکستر انسان

۵٫شیشه‌های دمیده شده: این مورد کمی شبیه مورد قبلی است اما در این مورد شیشه‌ها آمده‌اند و کارخانه‌ای خاکستر را درون این شیشه‌های زینتی می‌ریزد و افراد آن را به عنوان وسیله‌ای دکوری استفاده می‌کنند.‌‌

کارهای عجیب با خاکستر انسان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار