ساخت بیش از ۶۰ واحد مسکونی در طرح رضوان برای مددجویان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69513
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
از ابتداي امسال تاكنون صورت گرفت
شاخص : مديركل كميته امداد امام خميني(ره) استان قزوين، از احداث بيش از 60 واحد مسکونی در طرح رضوان برای مددجویان کمیته امداد استان از ابتداي امسال خبر داد.

هدایت صفری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، از احداث ۶۱ واحد مسکونی در طرح رضوان برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین از ابتدای امسال خبر داد و بیان کرد: از این میزان ۳۲ واحد روستایی و ۲۹ واحد شهری بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین اعلام کرد: در واحدهای مسکونی روستایی ۸۳۵ میلیون ریال از سوی کمیته امداد و پنج میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال از سوی مساعدت های خیران، منابع بانکی و آورده مددجویان هزینه شده است.

این مسئول در ادامه افزود: برای احداث واحدهای مسکونی شهری هم یک میلیارد و ۹۹۹ میلیون ریال از طرف کمیته امداد اختصاص یافته و ۸ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال نیز مجموع مساعدت های خیران، منابع بانکی و آورده مددجویان بوده است.

صفری همچنین با اشاره به توانمندسازی جامعه هدف کمیته امداد، اظهار کرد: سالانه ۱۰ درصد از مددجویان توانمند شده و از بدنه حمایتی این نهاد جدا می‌شوند و تنها ارتباط معنوی با امداد دارند.

وی در انتها یادآور شد: طی سال های ۹۰تا ۹۲ تعداد پنج هزار و ۸۰۰ خانواده و در سال ۹۳ یک هزار و ۵۰۶ خانوار تحت حمایت امداد توانمند شده و از بدنه حمایتی این نهاد جدا شده اند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار