ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78651
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
وزير و بهداشت و درمان خبر داد:
شاخص : ويزر بهداشت و درمان در ديدار استاندار و مجمع نمايندكان استان قزوين از موافقت طرح ساخت بیمارستان یک هزار تخت خوابی در قزوین خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، استاندار و مجمع نمایندگان استان قزوین دیروز با وزیر بهداشت و درمان در محل دفتر وزیر دیدار کردند.

سیدحسن هاشمی در این دیدار با طرح ساخت بیمارستان یک هزار تخت خوابی در قزوین موافقت کرد و گفت: برنامه زمان بندی برای شروع عملیات اجرایی بیمارستان یک هزار تخت خوابی تعیین شود و وزارتخانه آمادگی کامل در راستای حمایت و ارتقاء سطح خدمات درمانی قزوین را دارد.

وزیر بهداشت و درمان با بیان اینکه استان قزوین در بخش پزشکی از نیروی انسانی مجرب و فضاهای آموزشی مناسبی برخوردار است، خاطرنشان کرد: این استان از نظر زیر ساخت های درمانی از موقعیت و شرایط مطلوبی برخوردار نیست که در همین راستا احداث و ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی در این استان امری ضروری و لازم است.

این مسئول اعلام کرد: در حال حاضر وزارت بهداشت و درمان با قرارگاه خاتم الانبیاء به منظور ساخت بیمارستان، بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان قرار داد منعقد کرده که ۷۰ درصد آن در قالب واگذاری زمین و ۳۰ درصد مابقی به شکل نقدی پرداخت می شود.

استاندار قزوین هم در این نشست ساخت بیمارستان یک هزار تخت خوابی در این استان را یک دغدغه مهم و جدی دانست و افزود: با پیگیری اداره کل راه و شهرسازی ۴۰ هکتار زمین برای شروع عملیات اجرایی این بیمارستان تخصیص یافته است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار