ایران جانبی

سارق ادوات ریلی محور قزوین – رشت دستگیر شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 202914
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۳:۰۱
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری سارق ادوات ریلی محور قزوین – رشت و کشف 10 فقره سرقت در این خصوص خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: با توجه به افزایش وقوع سرقت در محور ریلی قزوین- رشت و حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأمورین پلیس راه آهن قزوین ، پلیس پیشگیری و فرماندهی انتظامی شهرستان قزوین قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد توسط ماموران انتظامی استان قزوین و نمایندگانی از عملیات و آگاهی پلیس راه آهن شمالغرب و کشور  راهکار ها و تدابیر لازم برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احصاء و به واحد های انتظامی ابلاغ شد.

وی ادامه داد: ماموران در پی کسب خبر مبنی بر اینکه یک دستگاه خودرو در محور ریلی با پلاک مخدوش در حال متواری است بلافاصله واحد گشت پاسگاه “کوهگیر” با اجرای طرح ایست و بازرسی در جاده قدیم “قزوین-رشت” خودرو را متوقف و به مقر پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین یادآور شد: در بازرسی از صندوق عقب خودرو تعداد ۱۱۲ عدد “خاموت” به همراه ابزار آلات سرقت کشف و سارق پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی روانه زندان شد.

حاجیان عنوان کرد: در راستای شناسایی و دستگیری همدست سارق و مالخران و در اجرای دستور مقام قضایی، سارق در اختیار پلیس راه آهن قزوین قرار گرفته و با اقدامات فنی صورت گرفته و انجام تحقیقات لازم توسط پلیس قزوین و روشن شدن زوایای پنهان جرم، اکیپی از ماموران پلیس راه آهن کشور با عزیمت به استان شمالی کشور احدی از مالخران را دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از محل ضایعاتی مالخر مقدار ۳۸۱ عدد پیچ “شروب” و فنر “وسلو” کشف و اموال مکشوفه تحویل نماینده راه آهن و مالخر بلافاصله دستگیر و با معرفی به مراجع قضائی در قزوین با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان با اشاره به اینکه سارق در بازجوئی فنی ماموران به ۱۰ فقره سرقت پیچ شروب و فنر وسلو به بیش از ۲ هزار عدد در محور ریلی قزوین- رشت اعتراف کرد تصریح کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار