ساعات پذیرش مراکز خونگیری استان در ماه مبارک رمضان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 163941
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
مدیرکل انتقال خون قزوین اعلام کرد
شاخص : مدیرکل انتقال خون قزوین گفت: مرکز خونگیری قزوین صبح‌ها از ساعت ۸ الی ۱۲:۳۰ و شب‌ها از ساعت ۲۱‌ الی ۱ بامداد و مرکز خونگیری تاکستان از ساعت۸ الی ۱۲:۳۰ ظهر فعال است.

محمدحسین برادران مدیرکل انتقال خون استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت شاخص، اظهار کرد: با توجه به احتمال کاهش مراجعه اهداکنندگان در ماه مبارک رمضان و به دنبال آن کاهش در ذخایر خونی استان، از همشهریان عزیز خواهشمندیم در این ایام ما را در تامین خون و فراورده های خونی مورد نیاز بیماران یاری فرمایید.

وی با اشاره به ساعات پذیرش مراکز خونگیری استان افزود: مرکز خونگیری قزوین صبح‌ها از ساعت ۸ الی ۱۲:۳۰ و شب‌ها از ساعت ۲۱‌ الی ۱ بامداد و مرکز خونگیری تاکستان از ساعت۸ الی ۱۲:۳۰ ظهر فعال است.

این مسئول گفت: مرکز خونگیری قزوین در شب‌های قدر(نوزدهم،بیست و یکم، بیست و سوم ماه رمضان ) از ساعت ۱۹ الی ۳ بامداد و مرکز خونگیری تاکستان از ساعت ۲۱ الی ۳ بامداد آماده خونگیری از اهداکنندگان می‌باشد.

برادران با بیان اینکه اهداکنندگان باید در زمان مراجعه اصل کارت ملی خود را همراه داشته باشند ابراز کرد: با توجه به بالا بودن هزینه تهیه خون و فراورده‌های خونی که بالغ بر ۲۰۰ هزار تومان به ازای هر کیسه می‌شود و همچنین کمبود منابع مالی از هم استانی‌های عزیز درخواست می‌شود با واریز وجوه نذری و هدیه خود به حساب کمک‌های مردمی این اداره کل به شماره ۲۳۴۲۳۲۱۰۸۳ نزد بانک ملت، ما را در تامین خون سالم و گسترش خدمات مربوط به انتقال خون یاری فرمایند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار