Iranjb.ir

سالم‌سازی اقتصاد با رعایت ارزش‌ها در نظام عرضه و تقاضا/ تعزیرات حکومتی نبض اقتصاد را رصد می کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77929
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۰
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين با بيان اينكه تعزيرات حكومتي نبض اقتصاد را رصد مي كند، گفت: برای داشتن شرایط مطلوب اقتصادی و سالم باید اصول و ارزش های اخلاقی در نظام عرضه و تقاضا رعایت شود.
r0z_4

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در جلسه کمیسیون هماهنگی تعزیرات حکومتی با بیان اینکه اقتصاد به عنوان موجود زنده ای نیازمند درمان است، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی نبض اقتصاد را رصد می کند و برای داشتن شرایط مطلوب اقتصادی و سالم باید اصول و ارزش های اخلاقی در نظام عرضه و تقاضا رعایت شود.

استاندار قزوین ادامه داد: در اقتصاد سالم بزرگ ترین سیستم نظارتی در داخل مجموعه است و تولید کننده اجازه نمی دهد یک جنس معیوب وارد بازار شود.

این مسئول تصریح کرد: به طور کلی قاچاق و ورود کالا از مرزها کمر تولید را شکسته و جنسی که وارد می شود مبدا و مقصد آن مشخص نیست که این خود از علائم اقتصاد مریض و بیمار است.

روزبه خاطرنشان کرد: در اقتصاد سالم ،کالا و محصولی برنده است که کیفیت بالا، قیمت مناسب و قابل رقابت در بازار باشد.

وی همچنین در خصوص کیفیت نان قزوین گفت: این نان به عنوان یکی از سوغات مهم به شمار می رفت ولی امروزه نیازمند بازنگری در تولید و کیفیت است.

احمدی سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هم در این جلسه بیان کرد: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۶ هزار پرونده به اداره کل تعزیرات قزوین وارد شد که متخلفان به بیش از ۳۱ میلیارد ریال جریمه شدند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار