سالم‌سازی اقتصاد با رعایت ارزش‌ها در نظام عرضه و تقاضا/ تعزیرات حکومتی نبض اقتصاد را رصد می کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77929
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۰
استاندار قزوين:
شاخص : استاندار قزوين با بيان اينكه تعزيرات حكومتي نبض اقتصاد را رصد مي كند، گفت: برای داشتن شرایط مطلوب اقتصادی و سالم باید اصول و ارزش های اخلاقی در نظام عرضه و تقاضا رعایت شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در جلسه کمیسیون هماهنگی تعزیرات حکومتی با بیان اینکه اقتصاد به عنوان موجود زنده ای نیازمند درمان است، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی نبض اقتصاد را رصد می کند و برای داشتن شرایط مطلوب اقتصادی و سالم باید اصول و ارزش های اخلاقی در نظام عرضه و تقاضا رعایت شود.

استاندار قزوین ادامه داد: در اقتصاد سالم بزرگ ترین سیستم نظارتی در داخل مجموعه است و تولید کننده اجازه نمی دهد یک جنس معیوب وارد بازار شود.

این مسئول تصریح کرد: به طور کلی قاچاق و ورود کالا از مرزها کمر تولید را شکسته و جنسی که وارد می شود مبدا و مقصد آن مشخص نیست که این خود از علائم اقتصاد مریض و بیمار است.

روزبه خاطرنشان کرد: در اقتصاد سالم ،کالا و محصولی برنده است که کیفیت بالا، قیمت مناسب و قابل رقابت در بازار باشد.

وی همچنین در خصوص کیفیت نان قزوین گفت: این نان به عنوان یکی از سوغات مهم به شمار می رفت ولی امروزه نیازمند بازنگری در تولید و کیفیت است.

احمدی سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان هم در این جلسه بیان کرد: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۶ هزار پرونده به اداره کل تعزیرات قزوین وارد شد که متخلفان به بیش از ۳۱ میلیارد ریال جریمه شدند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار