ساماندهی فعالیت‌های ورزشی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های قزوین
کد خبر: 103080
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
استاندار تاکید کرد
شاخص : استاندار قزوین بر استفاده بهینه از امکانات ورزشی، ساماندهی فعالیت ها و رسیدگی به مشکلات هیئت های ورزشی تأکید کرد.

به گزارش سرویس ورزشی شاخص، نخستین نشست شورای عالی ورزش به منظور تبیین اهداف و سیاست گذاری برای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی برگزار شد.

فریدون همتی در این نشست با تاکید بر اینکه طرح ها و برنامه های آموزشی در شورای عالی ورزش مطرح و مصوب شود اظهار کرد: پراکنده بودن ورزش استان و عدم استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های استان عمده ترین مشکلات ورزش است.

استاندار قزوین توجه به ورزش های بانوان، ورزش های هفتگی، کهنسال، محلات و روستاها و همچنین ساماندهی هیئت های ورزشی در شهرستان ها را مهم و ضروری دانست.

این مسئول بر استفاده بهینه از امکانات ورزشی، ساماندهی فعالیت ها و رسیدگی به مشکلات هیئت های ورزشی تأکید کرد و گفت: اطلاعات جامعی از امکانات ورزشی استان باید جمع آوری شود تا برنامه ریزی ها بر آن مبنا صورت گیرد.

مشهدی آقایی مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین هم در این نشست تشکیل ستاد بازیهای المپیک، اولین المپیاد ورزشی نوجوانان، میزبانی برای مسابقات کشوری و ساماندهی ورزش های همگانی را از جمله طرح‌های امسال بیان کرد.

برگزاری شورای عالی ورزش با حضور هیئت های ورزشی به صورت ماهانه از مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار